Spor

KOÇ OYUNDAN MEMNUN

Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Takımı deplasmanda karşılaştığı Sanat Teknikspor’a 83 – 71 mağlup oldu. Zonguldak Genç Erkekler Basketbol Liginde mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Takımı Zonguldak Can Polat Pamay..

KOÇ OYUNDAN MEMNUN

ZES TEKNİK BASKETBOL

Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Takımı deplasmanda karşılaştığı Sanat Teknikspor’a 83 – 71 mağlup oldu.

Zonguldak Genç Erkekler Basketbol Liginde mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Takımı Zonguldak Can Polat Pamay Spor Salonunda Sanat Teknikspor ile karşılaştı. Her iki takımında karşılıklı ataklarına sahne olan maçta gülen taraf Sanat Teknik oldu. 83 – 71 mağlup olan Zonguldak Ereğli Spor ise oynanan oyundan memnun olduğunu ancak bireysel hatalar ve basit hatalardan meydana gelen top kayıpları nedeni ile maçı kaybettiklerini belirtti.

Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Takım Koç’u İhsan Gökçe Kaya ‘takımın oyunundan memnunum. Ancak bireysel hatalar basit top kayıpları maçı kaybetmemize sebebiyet verdi. Tabi bunlar mazeret sayılmaz. Rakibimiz eline geçen fırsatları iyi değerlendirdi. Sahadan istediğini alarak ayrılan Sanat Teknikspor oldu. Biz takım olarak her geçen gün üstüne koyuyoruz. Bilindiği üzere biz bu ligin en yeni ekibiyiz. Biz seneye daha iyi olacağımıza inanıyoruz. Bu sene hazırlık ligi diyebiliriz. Bu maçta daha iyi olabilirdik’ dedi. Karşılaşmayı Zonguldak Basketbol İl temsilcisi Adnan Yakut ve Zonguldak Basketbol İl Hakem Kurulu Başkanı Hüseyin Özkan ve Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman birlikte izlediler.

Karşılaşma sonrası Zonguldak Ereğli Spor Zonguldak Çatı Restoranda son deplasman yemeğini yediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL