Sesli ve ekibi, Kaymakamı ziyaret etti…

Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli ve ekibi, Kaymakam Mehmet Yapıcı’yı makamında ziyaret etti…

Sesli ve ekibi, Kaymakamı ziyaret etti…

İyi Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, İyi Parti İlçe Başkanı Yasemin Erdoğan, 1. Sıra Belediye Meclis Üyesi Evrim Balbaloğlu ve Belediye Meclis Üyeleri Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı’yı makamında ziyaret etti.

İyi Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, 1. Sıra Belediye Meclis Üyesi Evrim Balbaloğlu ve Belediye Meclis Üyeleri Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı’yı ziyaret ederek, saha çalışmaları hakkında bilgi vererek, meclis üyelerini tanıttı.

Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Murat Sesli, Kaymakam Yapıcı’ya güzel ağırlamalarından dolayı teşekkür ederek, saha çalışmaları hakkında Yapıcı’yı bilgilendirdi.

Sesli şöyle konuştu;Güçlü, halkın içinden bir ekip oluşturduk. Meclis üyesi adaylarımızın hepsi birbirinden değerli. Saha da çok güzel bir teveccüh var. Bu teveccühe inşallah hizmetlerimizle ekip olarak karşılık vereceğiz. ”

Ziyarette konuşan İyi Parti Kdz. Ereğli 1. Sıra Adayı Evrim Balbaloğlu, Genel başkanlarının kadın olmasının meclis listelerine yansıdığını belirtti.

Liste de 11 tane kadının olduğunu ve sahada çok güzel tepkiler aldıklarını belirtti. Balbaloğlu konuşmasında, “Başkanlarımızla, ekibimizle, Ereğli’mize gönülden hizmet için yola çıktık. Murat başkanımın çok güzel projeleri var. İnşallah elbirliği ile tek tek projelerimizi hayata geçireceğiz. Ereğli’yi hak ettiği hizmete kavuşturacağız. Bizleri ağırladığınız çok teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Kaymakam Mehmet Yapıcı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sesli ve ekibine başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL