Spor

ŞAMPİYONLARDAN VE BAYATSPOR’DAN ZİYARET

Türkiye Şampiyonu olan Kdz.Ereğli Atatürk Ortaokulu Kız Futsal takımının idareci ve oyuncuları Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti. 21-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında Aksaray Dağılgan Spor..

ŞAMPİYONLARDAN VE BAYATSPOR’DAN ZİYARET

DSC_0210

Türkiye Şampiyonu olan Kdz.Ereğli Atatürk Ortaokulu Kız Futsal takımının idareci ve oyuncuları Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

21-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında Aksaray Dağılgan Spor Salonu’nda yapılan Futsal Yıldızlar Türkiye Birinciliği müsabakalarında 20 maçın tamamını kazanarak şampiyon olan Kdz. Ereğli Atatürk Ortaokulu kız futsal takımının büyük başarıya imza atan oyuncuları, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

Türkiye Şampiyonluğunu kazanan oyuncuları ve emeği geçen teknik ekibi başarılarından dolayı kutlayan Uysal; “Bu başarının sahibi sizlersiniz. İlçemizin adını bu başarı ile sadece bölgemizde değil, ülkemizde duyurdunuz. Sizleri yürekten kutluyorum”, dedi..

BAYATSPOR KULÜBÜ’NDEN ZİYARET

DSC_0216

Ereğli 1. Amatör küme takımlarından Bayatspor’un Kulüp Başkanı Recep Civelek ve yönetim kurulu Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

Uysal’a ziyaretin anısına 67 numaralı Bayatspor forması hediye edildi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL