Spor

ÖZTÜRK’E ABA ALTINDAN SOPA

Ergün Penbe, Kozlu Belediyespor’da Teknik Danışman olarak göreve başladı. Galatasaray ve Milli takımın eski oyuncusu Ergün Penbe, Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Kozlu Belediyespor’da Teknik Danışman olarak göreve başladığı belirtildi. Yeşil-Beyazlı..

ÖZTÜRK’E ABA ALTINDAN SOPA

46668_ergun1

Ergün Penbe, Kozlu Belediyespor’da Teknik Danışman olarak göreve başladı.

Galatasaray ve Milli takımın eski oyuncusu Ergün Penbe, Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Kozlu Belediyespor’da Teknik Danışman olarak göreve başladığı belirtildi.

Yeşil-Beyazlı kulüpte deneyimlerini paylaşacak olan Penbe, Kozlu Belediyesi Başkanı ve Kulüp Başkanı Ertan Şahin’i makamında ziyaret ederek görüştü. Ligde Şampiyonluk hesapları yapan Kozlu Belediyespor’da Ergün Penbe faktörünün takıma nasıl yansıyacağı merak ediliyor. 

Haber Yorum: Futbol kulüplerinde bir başkan antrenörünü özel yada duygusal nedenlerden dolayı takımdan uzaklaştıramıyor ise sportif direktör, danışman tarzında spor adamı görevlendirerek hocasını takımda istemediğini ortaya koyar. Bunun bir örneğini Kozlu Belediyespor Başkanı Ertan Şahin sergilemiş görünüyor. Eski tabirle başarısızlıkların can sıktığı dönemde Başkan Ertan Şahin’in bu tutumu ‘aba altından sopa göstermek’ olarakta yorumlanabilir. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL