Spor

İLK MAÇLAR SEVGİLİLER GÜNÜNDE

Zonguldak ve ilçelerindeki 1.Amatör Kümelerdeki karşılaşmaların tamamlanmasının ardından Süper Amatör Kümeye yükselmek için oynanacak olan Play Of karşılaşmalarının kuraları Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda çekildi. Gerçekleşen kuraya Zonguldak Amatör Spor..

İLK MAÇLAR SEVGİLİLER GÜNÜNDE

kemal-demir-kürsü

Zonguldak ve ilçelerindeki 1.Amatör Kümelerdeki karşılaşmaların tamamlanmasının ardından Süper Amatör Kümeye yükselmek için oynanacak olan Play Of karşılaşmalarının kuraları Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda çekildi.

Gerçekleşen kuraya Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Tahir Buyurucu, Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Kemal Demir, Saha Komserleri Derneği Başkanı Naim Acar ve play oflara kalan takımların temsilcileri katıldı. 

ASKF binasında yapılan kura çekimi sonunda gruplar şu şekilde oluştu;

A Grubu: Çaydeğirmeni Belediyespor, Kurtgücüspor, Eleşlerspor, On Temmuzspor

A grubunun ilk maçları: Çaydeğirmeni Belediyespor – On Temmuzspor ve Kurtgücüspor – Eleşlerspor 

B Grubu: Bayatspor, Zonguldak Belediyespor, Gökçebeyspor, Çatalağzı Demirspor

B grubu ilk maçları: Bayatspor – Çatalağzı Demirspor, Zonguldak Belediyespor – Gökçebeyspor 

Belirlenen maçların tarih ve saatleri ise 10 Şubat günü İl Tertip Komitesi Başkanlığınca belirlenecek. Statüye göre maçlar tek maç üzerinden eleme usulü oynanacak. Yenilen takım elenerek Süper Amatör Küme umutlarını bir sonraki yola devredecek. Finale kalan 2 takım direk Süper Amatör Kümeye yükselirken grubunda ikinciliği hak eden 2 takım ise kendi arasında tek maç usulü eleme karşılaşması oynayarak Süper Amatör Kümeye çıkacak üçüncü takım belirlenecek. Yapılan kura çekimi ve açıklamaların ardından Zonguldak İl Tertip Komitesi Başkanı Kemal Demir tüm takımlara başarılar diledi. Karşılaşmalar 14 ve 15 Şubat’ta oynanacak. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL