Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

ÖZDEMİR GEZİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Mevlüt Özdemir, 30 Mart yerel seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleriyle sürdürüyor. Özdemir, beraberinde MHP İlçe Başkanı Talat Şeker, belediye meclis üyesi adayları ve..

ÖZDEMİR GEZİYOR

MEVLUT ÖZDEMİR BASKAN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Mevlüt Özdemir, 30 Mart yerel seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleriyle sürdürüyor.

Özdemir, beraberinde MHP İlçe Başkanı Talat Şeker, belediye meclis üyesi adayları ve partililerle sürdürdüğü esnaf ziyaretlerinde ‘büyük ilgi gördüğünü’ belirtiyor. İbrahim Efe Caddesi, Devrek Kavşağı ile Orta cami mevkisindeki esnaflara ziyaretlerde bulunduklarını belirten Özdemir, “Her elini sıktığımız esnafımızın büyük ilgisi ile karşılaşıyoruz. İçinde bulunduğu ticaret sektörünün durumu iyi bildiğimden, esnaf arkadaşlarımızın derdini ve sorunlarını çok daha iyi anlayabiliyorum. Ziyaretlerimizde sorunlarını dile getiren esnafımıza İnşallah belediye başkanlığı görevine seçildikten sonra en kısa sürede çözümler üreteceğiz.”
İlçe Başkanı Şeker de, seçimlerde adayını ilk belirleyen parti olarak çok daha fazla kitlelere ulaşma imkanına sahip olduklarını hatırlatarak, “kapı kapı gezerek ulaşmadığımız tek vatandaşımızı dahi bırakmayacağız” dedi. 

Diğer yandan akşamları da ev ziyaretlerinde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli Belediye Başkan adayı Mevlüt Özdemir ve beraberinde ki heyet Balı Mahallesinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi. İlginin oldukça fazla olduğu ziyaretlerde Balı Mahalle Muhtarı Mustafa Yaman’ da Milliyetçi Hareket Partisi heyeti ile birlikte ziyaretlere katıldı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL