Genel Gündem Tüm Manşetler

AMACIMIZ EREĞLİ’Yİ ÜNİVERSİTE ŞEHRİ YAPMAK

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret eden Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof.Dr. Mahmut Özer amaçlarının Ereğli’yi üniversite şehri yapmak olduğunu söyledi. BEÜ Rektörü Prof Dr. Mahmut..

AMACIMIZ EREĞLİ’Yİ ÜNİVERSİTE ŞEHRİ YAPMAK

DSC_0235

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret eden Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof.Dr. Mahmut Özer amaçlarının Ereğli’yi üniversite şehri yapmak olduğunu söyledi.

BEÜ Rektörü Prof Dr. Mahmut Özer, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı, makamında ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek’in de hazır bulunduğu ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyerette konuşan Özer; “Amacımız Ereğli’yi üniversite şehri yapmak” derken, Başkan Uysal’da “Her türlü desteği fazlasıyla vermeye hazırız” dedi.

AMACIMIZ EREĞLİ’Yİ ÜNİVERSİTE ŞEHRİ YAPMAK

Ziyarette konuşan Rektör Özer; “Zonguldak’ın ardından en yüksek gelişme potansiyeli olan yer Kdz. Ereğli’dir. Son yıllara baktığımızda Ereğli Eğitim Fakültesi’nin ve Denizcilik Fakültemizin 3,5 yılda çok büyük bir gelişme kaydettiğini gözlemleyebiliyoruz.

İnşallah Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal sayesinde Ereğli’deki kampüsümüzde daha büyük gelişmeler gösterecektir. Hedeflerimizden bir tanesi de Ereğli’yi bir üniversite kenti yapmaktır. Bu amaç içerisinde Belediye Başkanımızla çok daha büyük ve güzel projelere imza atacağımıza inanıyoruz. Kendisine tekrar hayırlı olsun diliyor, başarılarının devamını diliyoruz.“ dedi.

UYSAL: FAZLASIYLA DESTEK VERMEYE HAZIRIZ

Özer’in konuşmasının ardından, Özer’e ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Uysal  “ Sayın Rektörümüze nezaket ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.  Senatonun burada toplanmasını gerçekten önemsiyoruz. Bizler her zaman üniversitemiz ve rektörümüzün yanındayız. Bizden ne türlü katkı ve destek istiyorlarsa, fazlasıyla vermeye hazırız.” şeklinde konuştu. 

DSC_0244

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL