Genel Gündem Tüm Manşetler

ÖRNEK OLSUN, BAŞKAN ÇALIŞIYOR..!

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin, ilçede sahil dolgu alanında başlatılan park ve düzenleme çalışmalarının gece ve gündüz devam ettirildiğini bildirdi. Tekin, Taşbaşı sahil dolgu alanı, Karşıyaka sahil dolgu..

ÖRNEK OLSUN, BAŞKAN ÇALIŞIYOR..!

alapli-alapli-olali-74c8m

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin, ilçede sahil dolgu alanında başlatılan park ve düzenleme çalışmalarının gece ve gündüz devam ettirildiğini bildirdi.

Tekin, Taşbaşı sahil dolgu alanı, Karşıyaka sahil dolgu ve Karşıyaka dere ağzı mevkisinde yapılacak olan sosyal alanlar için yürütülen çalışmalarda tüm imkanların kullanıldığını belirtti.
Gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçenin modern ve sosyal görünüme kavuşması için adeta seferberlik başladığını da aktaran Tekin, şunları kaydetti:
“Mevcut haliyle halkımızın sosyal ihtiyaçlarına cevap vermekten uzak kalan bu alanı, alt ve üstyapısıyla birlikte yeniden yapıyoruz. Bu alanın zemin kodunu, yol ile aynı seviyeye getireceğiz. Bunun için bu alanda zeminle birlikte dolgu çalışmalarına başladık.
Zemin kodlama çalışması tamamlandıktan sonra, burada modern bir sosyal alan düzenlemesi yapacağız. Taşbaşı-Erdemyuva deniz dolgu alanıyla birlikte bu alan da ilçemizin sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir rol oynayacak.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL