Genel Gündem Tüm Manşetler

ÖĞRENCİLERİ TAŞIMAK İSTEYİNCE

Güneşli Çok Programlı Lise’de eğitim öğrenim gören ve sınıf arkadaşları ile birlikte okula giden Halis Kılıçarslan’ın kullandığı pat pat tabir edilen tarım aracı devrildi, 6 öğrenci yaralandı.   Kdz.Ereğli ve..

ÖĞRENCİLERİ TAŞIMAK İSTEYİNCE
ogrencileri-tasiyan-pat-pat-devrildi-6-yarali

Güneşli Çok Programlı Lise’de eğitim öğrenim gören ve sınıf arkadaşları ile birlikte okula giden Halis Kılıçarslan’ın kullandığı pat pat tabir edilen tarım aracı devrildi, 6 öğrenci yaralandı.

 

Kdz.Ereğli ve Alaplı’da son dönemlerde pat pat tabir edilen tarım araçlarının karayolunda kullanımı beraberinde faciaları da getiriyor. Yetkililerin uyarılarına rağmen kırsal kesimde hem tarımda hem de ulaşımda kullanılan pat patların oluşturduğu kazalar can yakmaya da devam ediyor.  Çaylıoğlu Köyü’nde eğitim ve öğrenim gördükleri Güneşli Çok Programlı Lisesi’ne Halis Kılıçarslan (17) idaresindeki pat pat ile seyir halinde iken okula yakın bir mesafede önüne çıkan köpeğe çarpmamak için direksiyon hakimiyetini kaybedince kaza meydana geldi.  

 

Kazada Sürücü Halis Kılıçarslan (17) ile arkadaşları Aykut Arslan (17), Mustafa Özer (17), Umut Can (15), Tuğrul Aydın (17), İsmail Ünlü (17) yaralandı. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince çeşitli hastanelere kaldırılan yaralıların tedavileri sürüyor. Yaralıların tedavilerinin sürdüğü ve bazı öğrencilerin vücutlarında çeşitli kırıklar meydana geldiği öğrenildi.

 

Kaza haberini alan öğrencilerin yakınları ise hastane önünde gözyaşı döktü.

 

(Haber: Mustafa Kemal Bektaş)

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL