Eğitim Genel Gündem Tüm Manşetler

ÖĞRENCİLER ÇOK MUTLU

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin gelişigüzel açılan veya kapatılan yaya geçitleriyle ilgili başlattığı düzenleme çalışmaları devam ediyor. Belediye ekipleri birbirlerine çok yakın yaya geçitlerini kapatarak araç ve yaya trafiğini düzenleme çalışmalarında kimi..

ÖĞRENCİLER ÇOK MUTLU

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin gelişigüzel açılan veya kapatılan yaya geçitleriyle ilgili başlattığı düzenleme çalışmaları devam ediyor. Belediye ekipleri birbirlerine çok yakın yaya geçitlerini kapatarak araç ve yaya trafiğini düzenleme çalışmalarında kimi noktalarda ise daha önce kapatılan geçitleri de açıyor. Bunlardan bir tanesi de Kdz. Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nin önündeki yaya geçidi. Okulun ana girişinde ve daha önce kapatılan yaya geçidi açıldı ve öğrenciler şimdi daha rahat bir biçimde karşıdan karşıya geçiyorlar. Ara refüjün üzerinden atlayarak okula gidip gelmek zorunda kalan öğrenciler şimdi daha güvenli olmanın mutluluğunu ‘Oh be bizi de düşünen varmış’ sözleriyle ifade ediyorlar.

Öte yandan polis evinin tam karşısında ve 10 metre arayla sıralanan 4 adet yaya geçidinden ikisinin de kapatılması bekleniyor.  

Share this with your friends

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL