logo

Mutluluklar dileriz…

Karadeniz Ereğli’de iş ve siyaset camiasında tanınmış ailelerden olan Demiray ve Yalçınkaya ailelerinin çocukları Sedanur Demiray ile Affan Yalçınkaya dünya evine girdi.

Karadeniz Ereğli’de iş insanı ve Ak Parti eski ilçe başkanlarından Mustafa Demiray’ın kızı Sedanur Demiray ve Yalçınkaya Sağlık Merkezi Sahibi, Ak Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu üyesi Doktor Naci Yalçınkaya’nın oğlu Affan Yalçınkaya düzenlenen nikah töreniyle evlendiler.

Gülüç Anadolu Otel’de düzenlenen törende genç çiftlerin nikahını Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş kıyarken, nikahta hazır bulunan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, TSO Başkanı Arslan Keleş ile siyaset ve iş dünyasından isimler de nikah şahitliği yaparak Sedanur, Affan çiftine mutluluklar diledi.

Ak Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Çakır, İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Gülüç Ak Parti Belde Başkanı İsmail Yılmaz ve çok sayıda davetlinin hazır bulunduğu nikah töreni pandemi koşulları dikkate alınarak tamamlandı.

Bizlerde Gerçek Ereğli Gazetesi olarak yeni evlenen çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?