logo

Saadet Oruç, Türk Metal Sendikasında…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz’ı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarından Saadet Oruç’un ziyaret ettiği bildirildi.
Sendikadan yapılan yazılı açıklamaya göre Yılmaz, şube yöneticileri ve iş yeri temsilcileri ile birlikte karşıladığı Oruç’un ziyaretinden memnunluk duyduğunu belirtti.
Oruç da, görev atanmasından dolayı Yılmaz ve yönetimini kutladığı ziyarette, bölgesel konular ve genel gündem üzerine görüş alış verişinde bulunuldu.
Yılmaz’ın ziyaretin anısına Oruç’a, içinde 2 adet kahve fincanı bulunan takım hediye ettiği ziyarette, birlikte hatıra fotoğrafları çektirildi.

ŞAHİN, KÖSE VE İŞÇİLER…

Yılmaz’ı, AK parti önceki dönem belediye başkan adayı Yeminli Mali Müşavir Erol Şahin ile Ak Parti’nin çeşitli birimlerinde görev alan Avukat Ahmet Köse de ziyarette bulundu.
Diğer yandan Yılmaz’ı, eski MHP ilçe Başkanlarından Talat Şeker, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’ndan (Erdemir) emekli eski Erdemir Demir Üretim Direktörlerinden Niyazi Aşkın Peker de ziyaret ederek kutladı.
Bazı sendika üyelerinin ziyaretlerini sürdürdüğü Türk Metal Şube Başkanı Yakup Yılmaz da iş yeri ziyaretlerine devam etti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?