Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

MUHTARSIZ ÇALIŞMA!

Ak Parti Zonguldak Milletvekili adayı Hamdi Uçar, belediye başkanı Hüseyin Uysal ve beraberindeki heyet ile birlikte Kavaklık ve Kepez mahallerinde kahvehane gezisi düzenledi. Ziyaretlerde bir türlü organizasyon eksikliklerini gideremeyen AK..

MUHTARSIZ ÇALIŞMA!

Ak Parti Zonguldak Milletvekili adayı Hamdi Uçar, belediye başkanı Hüseyin Uysal ve beraberindeki heyet ile birlikte Kavaklık ve Kepez mahallerinde kahvehane gezisi düzenledi.

Ziyaretlerde bir türlü organizasyon eksikliklerini gideremeyen AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) bugünkü yapılan ziyaretlerle ilgili mahallelerin muhtarlarına haber vermeyi unuttuğu, bu nedenle muhtarların ziyaretlere katılmadığı iddia edildi.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili 3. Sıra adayı Hamdi Uçar, seçim çalışmaları kapsamında Ereğli Seçim koordinasyon merkezi (SKM) tarafından belirlenen Kavaklık, Kepez Mahallesi ve Yalı Caddesinde ziyaretlerde bulundu. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, belediye başkan yardımcıları ve bazı partililerin eşlik ettiği ziyaretlerde Milletvekili adayı Hamdi Uçar kendisini tanıtarak destek istedi.

Ziyaretler sırasında mahalle kahvelerinde hazırlık yapılmaması, Kepez Mahalle muhtarı Baki Karaaslan ve Kavaklık Mahallesi muhtarı Nazif Kaplan’ın ziyaretlerden haberdar olmaması nedeniyle katılamaması ‘Ak Parti SKM’de bir türlü dikiş tutmuyor’ yorumlarına neden oldu!.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL