Spor

ZONGULDAK’A GELİYORLAR

Türkiye Tenis Federasyonunun faaliyet programında yer alan  Ulusal  12 Yaş Tenis Turnuvası 31 Mayıs – 03 Haziran 2018 tarihleri arasında Zonguldak’ta yapılacak. Türkiye Tenis Federasyonunca organizasyonu  ülkemizin en eski ve..

ZONGULDAK’A GELİYORLAR

Türkiye Tenis Federasyonunun faaliyet programında yer alan  Ulusal  12 Yaş Tenis Turnuvası 31 Mayıs – 03 Haziran 2018 tarihleri arasında Zonguldak’ta yapılacak.

Türkiye Tenis Federasyonunca organizasyonu  ülkemizin en eski ve köklü kulüplerinden biri olan Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübüne verilen bu şampiyonaya  Ankara,İstanbul,Bursa,Sakarya,Elazığ, Düzce, Bodrum, Kdz.Ereğli ve Zonguldak’tan yaklaşık 70 tenisçi katılacak.4 Gün sürecek turnuva sonunda yapılacak final müsabakalarıyla şampiyonlar belli olacak.

Şampiyonayı düzenleyecek olan Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü Yönetim Kurulundan yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi : 1951 Yılında kurulmuş olan Kulübümüz 67 yıllık parlak tarihi süresince bir çok organizasyonda hem  düzenleyici olarak hem de sportif anlamda başarılara imza atmıştır.31 Mayıs da başlayacak bu önemli organizasyondan da  başarıyla çıkmak için tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştır. Bu yılın başında yaşadığımız afet nedeniyle büyük hasarlar gören tesisimizi yoğun çalışma temposuyla ve öz kaynaklarımızla tekrar Zonguldak’ı  en iyi şekilde temsil edebilecek duruma getirdik. Bir yandan tesis onarım işleriyle uğraşırken diğer yandan da tenisçi çocuklarımızın eğitim ve antrenmanlarını aksatmadan devam ettirdik. Şimdi artık tam olarak bu büyük organizasyona hazırız.

 4 Gün sürecek olan bu organizasyonda bir çok şehirden gelecek sporcu,antrenör ve ailelerinin oluşturduğu yaklaşık 150 kişi Zonguldak’ta  kalacaktır ve böylece  düzenleyeceğimiz bu organizasyonun sportif katkısı yanında ekonomik ve turistik açıdan da kentimize büyük katkılar sağlayacak olmasından mutluluk duyuyoruz. Tüm tenis severleri  bu spor ziyafetine bekler , Ülkemizin sayılı tenis tesislerinden biri haline getirdiğimiz bu tarihi tesisimizde ağırlamaktan gurur duyarız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL