Genel Gündem Tüm Manşetler

MUHTAR ADAYI’NIN EVİNE ATEŞ AÇILDI

Karadeniz Ereğli Murtaza Mahallesi Muhtar Adayı ve Gazeteci Kaan Kocaman’ın evine İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı askerler tarafından ateş edildi. Jandarma ekiplerinden kaçan firari, Muhtar Adayı ve Gazeteci Kaan Kocaman’ın evinin..

MUHTAR ADAYI’NIN EVİNE ATEŞ AÇILDI

ATEŞ AÇILDI JANDARMA

Karadeniz Ereğli Murtaza Mahallesi Muhtar Adayı ve Gazeteci Kaan Kocaman’ın evine İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı askerler tarafından ateş edildi.

Jandarma ekiplerinden kaçan firari, Muhtar Adayı ve Gazeteci Kaan Kocaman’ın evinin bahçesine girince kovalamaca yapan askerler yaptıkları uyarının ardından ateş açtı. 6-7 el ateş eden askerler kaçan firariyi uzun süre Kocaman’ın evinin etrafında aradılar. 

Konu ile ilgili olarak Murtaza Mahallesi Muhtar Adayı ve Gazeteci Kaan Kocaman şunları söyledi. ‘evin önünde oturuyordum. Yoldan koşan birinin bahçemize girdiğini gördüm. Ardından bir kaç askerin koştuğunu ve kaçan kişiyi kovaladığını gördüm. Jandarma uyarı yaptıktan sonra 6-7 el ateş etti. Ancak firariyi yakalayamadılar. Evin etrafında saklanmış olduğunu düşündüklerinden geniş çaplı arama yaptılar. Ancak jandarmanın ateş etmesi beni şahsen endişelendirmiştir. Özel mülküme girip hoyratça ateş etmesi aile fertlerimin zarar görmesine neden olabilirdi. Üstelik şehrin ortasında, mahalle içinde bu rahat ateş edilmesi beni şaşırttı. Ellerindeki ifade almak istedikleri bir kişiyi kaçırmışlarsa bunun bedelini ağır bir şekilde bize ödete bilirlerdi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL