Spor

GÖKMEN ELİ DEĞMİŞ

Karadeniz Ereğli U-19 Ligi 1. Amatör Kümede mücadele eden Alaplı Belediyespor Beyçayırı sahasında karşılaştığı Kdz Ereğlispor’u 2-1 mağlup etmeyi başardı. Oldukça gergin geçen karşılaşmada Kdz Ereğlispor’lu 3 oyuncu kırmızı kart..

GÖKMEN ELİ DEĞMİŞ

GÖKMEN BAŞOĞLU ELİ DEĞDİ

Karadeniz Ereğli U-19 Ligi 1. Amatör Kümede mücadele eden Alaplı Belediyespor Beyçayırı sahasında karşılaştığı Kdz Ereğlispor’u 2-1 mağlup etmeyi başardı.

Oldukça gergin geçen karşılaşmada Kdz Ereğlispor’lu 3 oyuncu kırmızı kart ile oyundan ihraç edilirken Antrenör Muhsin Aydın ise Maçın Hakemi Yasin Çavuş tarafından tribüne gönderildi. Alaplı Belediyespor’da ise 2 oyuncu kırmızı kart ile ihraç edildi. 5 kırmızı kartın çıktığı maçta ise 2-1’lik skorla gülen taraf Alaplı Belediyespor oldu. Bilindiği üzere Antrenör Gökmen Başoğlu 3 sezon önce Alaplı Belediyespor’un hem A takımını hemde alt yapısını çalıştırdığı dönemde de 19 yıl aradan sonra takımını Türkiye Şampiyonasına getiren isim olmuştu. 

Alınan bu galibiyet Alaplı’da spor otoriteleri ve yöneticileri tarafından ‘Alaplı Belediyespor’un alt yapısına Gökmen eli değmiş’ diye yorumlandı.

YORUMLAR (2)

  1. ARIKAN diyorki:

    19 yıl aradan sonra şampiyon olan u19 takımı oyuncusu olarak bunda benim ve arkadaşlarımın da çok büyük emeği olduğunu gözardı etmemenizi saygılarımla dilerim…

  2. ALAPLILI diyorki:

    GÖKMENİ YÜREKTEN KUTLUYORUM KISITLI İMKANLARLA SALTANAT SÜREN BELEDİYESPORU ALT ETMİŞSİN HERKESE ÖRNEK OLSUN BU İŞ SEVDA VE SEVGİ İŞİ PARA İŞİ DEĞİL.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL