Genel Gündem Tüm Manşetler

MODEPERA AÇILDI

İş adamı Şerafettin Turpçu’nun oğlu Atakan Turpçu tarafından, Ay City Alışveriş Merkezi’ne 3 işyeri açılışı gerçekleştirildi.  Aycity alış veriş merkezinde açılan , “Parantez”, “Karaca” ve ‘Vakko’ marka ürünlerin satıldığı “Modepera” isimli..

MODEPERA AÇILDI
6250444

İş adamı Şerafettin Turpçu’nun oğlu Atakan Turpçu tarafından, Ay City Alışveriş Merkezi’ne 3 işyeri açılışı gerçekleştirildi.

 Aycity alış veriş merkezinde açılan , “Parantez”, “Karaca” ve ‘Vakko’ marka ürünlerin satıldığı “Modepera” isimli mağazaları hizmete çok sayıda davetlinin katıldığı tören ile açıldı.

 Mağazaların açılış kurdelelerini kesen Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal ise açılış öncesi yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Ereğli değişiyor, Ereğli her gün küçük adımlarla da olsa ilerliyor, bu adımlar gittikçe daha da büyüyecek ve şehrimizin gördüğünüz gibi bizler marka şehirleri olma yolunda hızla ilerlerken marka mağazalarda şehrimize gelmeye başladı. Ben bundan dolayı tebrik ediyorum, başarılar diliyorum” dedi.

 Mağazaların açılışlarına, Başkan Uysal’ın yanı sıra, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Ereğli Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek, bazı AK Partili ve CHP’li belediye meclis üyeleri, çok sayıda işadamı ile vatandaşlar katıldı.

İlgili Galeri

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL