Genel Siyaset Tüm Manşetler

MEHTARAN TAKIMI İLE HALKI SELAMLADI

Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Özdemir ve ekibi, sahil bandından mehteran takımı ile birlikte halkı selamladı. Özdemir konuşmasında ” Bugün aynı zaman da biliyorsunuz Ergenekon’dan çıkışın yıldönümü. ..

MEHTARAN TAKIMI İLE HALKI SELAMLADI

eregli-belediyesini-fetih-edecegiz

Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Özdemir ve ekibi, sahil bandından mehteran takımı ile birlikte halkı selamladı. Özdemir konuşmasında ” Bugün aynı zaman da biliyorsunuz Ergenekon’dan çıkışın yıldönümü.  Burada fetih marşı ile beraber Karadeniz Ereğli Belediyesinin fetih edilişinin bir göstergesidir” dedi.

30 Mart seçimlerine iddialı şekilde hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Özdemir, beraberindekilerle birlikte sahil bandında halkı selamladı. Mehteran takımının Fetih Marşı eşliğinde sahilde tur atan ve halkın yoğun sevgi seli ile karşılanan Özdemir, yaşadıklarından dolayı çok mutlu ve gururlu olduğunu söyledi.  Konuya ilişkin gönderilen yazılı açıklama şu şekilde: Mehteran takımı ile birlikte Sevgi Barış Dostluk kafe önünde toplanan kalabalık ile birlikte şehir merkezine doğru yürüyüş başlarken, Ereğli halkının Ereğli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Özdemir’ e yoğun ilgisi dikkat çekti. Bazı araçlar kornaları ile yürüyüş gurubuna destek verirken Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Talat Şeker “İktidar yürüyüşü yapıyoruz” dedi.

Ereğli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Özdemir de konuşmasında “Şu an gerçekten çok mutluyum. Çok duyguluyum. Bugün aynı zaman da biliyorsunuz Ergenekon’dan çıkışın 4651 inci yılı.  Burada fetih marşı ile beraber Karadeniz Ereğli Belediyesinin fetih edilişinin bir göstergesidir. Fetih marşı ile birlikte Ereğli’yi ve Ereğli belediyesini fetih edeceğiz” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL