Spor

HUZUR EVİNE GİTTİLER

Kdz.Ereğli Fenerbahçeli Taraftarlar derneği Yaşlılar haftası dolayısıyla  İzmirlioğlu huzurevinde yaşamakta olan büyüklerini ziyaret ettiler. Dernek yönetim kurulu , kadın kolları ve gönüllü üyelerinden oluşan bir gurupla huzurevini ziyaret eden Fenerbahçeliler..

HUZUR EVİNE GİTTİLER

9213672

Kdz.Ereğli Fenerbahçeli Taraftarlar derneği Yaşlılar haftası dolayısıyla  İzmirlioğlu huzurevinde yaşamakta olan büyüklerini ziyaret ettiler.
Dernek yönetim kurulu , kadın kolları ve gönüllü üyelerinden oluşan bir gurupla huzurevini ziyaret eden Fenerbahçeliler büyüklerine getirdikleri  hediyeleri ve çiçekleri dağıttıktan sonra tüm huzurevi sakinleri ile tek tek sohbet edip hayır dualarını aldılar. Ereğlili Fenerbahçelilerin  maskotu haline gelen Rıdvan bebek huzurevi sakinlerinin de ilgi odağı oldu.
Keyif içinde geçen ziyaretten oldukça mutlu olan huzurevi sakinlerini ve Fenerbahçeliler arasında duygusal anlarda yaşandı.
Dernek Başkan vekili Eyüp Azgın büyüklerimizin bu özel günü kutlarken bundan sonrada huzurevi sakinlerinin sık sık ziyaret edilerek bu güzel sohbetlerin tekrarlanacağı bildirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL