Spor

MAVİ ŞEYTANLAR GÖREV BAŞINDA..!

Mavi Şeytanlar Taraftar Grubu Genel Koordinatörü Ferhat Demirezen, gruplarının faaliyetleri hakkında şu bilgileri verdi. “Zonguldak Deplasmanlı Amatör Ligi’nde mücadele eden takımımız Alaplı Belediyespor’un her zaman ve her şartta yanında olmak..

MAVİ ŞEYTANLAR GÖREV BAŞINDA..!

12190126_10206248006251991_3091676172270454048_n

Mavi Şeytanlar Taraftar Grubu Genel Koordinatörü Ferhat Demirezen, gruplarının faaliyetleri hakkında şu bilgileri verdi.

“Zonguldak Deplasmanlı Amatör Ligi’nde mücadele eden takımımız Alaplı Belediyespor’un her zaman ve her şartta yanında olmak ve onlara sürekli destek vermek için bu grubu oluşturduk. Amacımız öncelikli olarak genç arkadaşlarımıza sporu sevdirmeyi ve onları spor yapmaya teşvik etmeyi; sadece tribünde değil, her zaman birlikteliği hedefliyoruz.
 
Alaplı Belediye Başkanımız Sayın Nuri Tekin’in ve Alaplı esnafımızın sürekli olarak desteğini ve sıcak ilgisini görmek bizleri çok mutlu ediyor.
 
Sosyal sorumluluk çerçevesinde gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak; maddi imkanı olmayan öğrencilere kıyafet ve kırtasiye yardımında bulunmak, Alaplı’nın birlikteliğini spor aracılığı ile sağlamak her zaman öncelikli hedeflerimiz arasında olmuştur ve olacaktır.
 
Yine soyal sorumluluğumuz çerçevesinde, Aralık ayı içerisinde maddi imkanı olmayan öğrencilerimize kışlık bot ve mont yardımı yapmayı planlıyoruz. Bizlere bu yardımlar konusunda destek veren herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.”
 
Zonguldak Deplasmanlı Amatör Ligi 5. Sırada bulunan Alaplı Belediyespor futbolcularına  geçtiğimiz hafta moral motivasyon desteği vermek amacıyla kahvaltı verdiklerini belirten Genel Koordinatör Ferhat Demirezen açıklamalarına şöyle devam etti.
 
“Takım olarak öncelikli hedefimiz, olmazsa olmazımız elbette Bal Ligi’nde mücadelemize devam etmektir. Gerek Belediye Başkanımızın, gerekse esnafımızın yanımızda olduklarını bilmek, bizleri gerçekten çok iyi motive ediyor. Taraftarlarımızın takımımıza destek vermesi ve yanında olabilmesi için Belediye Başkanımız Sayın Nuri Tekin, deplasman maçlarımıza en az 4 otobüs tahsis ederek bizlere desteğini sürdürmektedir. Takımımızın bundan sonraki maçlarına bütün Alaplı halkını davet ediyoruz. Halkımızın yanında ve stadda olduğunu görmek, oyuncularımıza ekstra bir doping ve moral kaynağı olacaktır.”
 
Mavi Şeytanlar Taraftar Grubunun yönetimi ve görev dağılımı ise şu şekilde oluştu:
 
Genel Koordinatör Ferhat Demirezen.
 
Taraftar Derneği Başkanı Ertan Kök.
  
Taraftar Derneği Başkan Yardımcıları Hasan Ören ve Yücel Durmuş.
 
Taraftar Derneği Lise ve Üniversite Koordinatörü Deniz Yaman.
 

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL