Genel Gündem Tüm Manşetler

KÖYLERE CANDAN’IN ELİ DEĞDİ

Ormanlıcuma ve Kızılcapınar halkının yoğun isteği üzerine Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan’ın talimatıyla Kızılcapınar-Ormanlıcuma yolu bakıma alındı. İl Genel Meclis üyesi Ali Tarakçı ve Vekil Candan’ın Danışmanı Savaş Aydın’ın Ankara’dan..

KÖYLERE CANDAN’IN ELİ DEĞDİ

162_8730_dsc-0729

Ormanlıcuma ve Kızılcapınar halkının yoğun isteği üzerine Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan’ın talimatıyla Kızılcapınar-Ormanlıcuma yolu bakıma alındı.

İl Genel Meclis üyesi Ali Tarakçı ve Vekil Candan’ın Danışmanı Savaş Aydın’ın Ankara’dan bölgeye gelerek yakından takip ettiği çalışmalar bugün itibariyle başladı.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan İl Genel Meclis üyesi Ali Tarakçı; “Burada yaşayan vatandaşlarımız vekilimizin bölge ziyareti sırasında şikayetlerini dile getirmiş ve yolda bakım çalışması yapılmasını istemişlerdi. Vekilimiz saolsun vatandaşlarımızın isteklerini kırmadı ve karayolları yetkilileri ile görüşüp yaklaşık 600 metre bozuk olan yolda bakım çalışmasını başlattı. Bu bakım çalışmasının ardından 2-3 gün içinde birde yol kaplama çalışması olacak. Artık bu bölgeden geçen vatandaşlar toz toprak içerisinde kalmayacak”, şeklinde konuştu.

 

                                                                      

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL