Genel Siyaset Tüm Manşetler

KORKU SİYASETİ

  Ak Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr.Dr. Hüseyin Uysal hafta sonunu da vatandaşın arasında geçirdi. Pazar günü sabahı erken saatlerde sokağa çıkan Uysal, ilk olarak Kavaklık Mahallesinde bulunan Sosyete..

KORKU SİYASETİ

 7961_genc-baskan-esnaf-gezisiimg-0193

Ak Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr.Dr. Hüseyin Uysal hafta sonunu da vatandaşın arasında geçirdi.

Pazar günü sabahı erken saatlerde sokağa çıkan Uysal, ilk olarak Kavaklık Mahallesinde bulunan Sosyete Pazarı’na giderek Pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.
 
Burada vatandaşların büyük bir ilgisi ile karşılanan Hüseyin Uysal, daha sonra Kepez mevkiine giderek Kepez’de kahvehaneleri, işyerlerini ve uyuyan güzelin eteklerinde bulunan semt pazarını gezdi.
“BENİM DOKTORUM, BENİM GENÇ BAŞKANIM…”
 
Opr. Dr. Hüseyin Uysal ve beraberindekiler semt pazarını gezerken karşılaştıkları bir bayan, Uysal’ı görünce şöyle seslendi:
İşte geliyor benim doktorum, benim genç başkanım. Allah yolunu açık etsin. Buralarda hiç zamanını harcama. Bütün baskılara rağmen senin arkandayız…
 
“EREĞLİ’DE KORKU SİYASETİ VAR!..”
 
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal Kepez bölgesinde kahvehaneleri gezerken bir vatandaş, bugüne kadar Ereğli’de korku siyasetinin hakim olduğunu belirterek, kahvehanelere gelen bir takım şahısların, 70 yaşındaki belediye başkanına oy istediklerini ifade etti ve şöyle dedi: “Oy vermezsek bizden hesap sorulacakmış. Hangi çağda yaşıyoruz? Bu çağda insanları korkutarak, sindirerek, baskı kurarak seçim kazanacaklarını sananlar yanılıyorlar…
 
 
DEMOKRASİ VAR
 
Ak Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Uysal da, Türkiye’de demokrasi bulunduğunu hatırlatarak, “Size baskı kurmaya çalışan, korkutmaya çalışan ve böyle oy isteyenlere asla itibar etmeyin ve prim vermeyin. Biz demokratik bir şekilde oy ve destek istiyoruz. Vatandaş oyunu nasıl kullanacağını çok iyi bilir ve bu konuda özgürdür. Biz Ereğli’ye demokrasi getireceğiz” dedi.
 
HERKES ŞAŞIRDI
 
Kahvehanedeki o vatandaşın kendilerinden baskı ve santajvari sözlerle oy istendiğini söylemesi Uysal’ın programına katılan herkesi şaşırttı.
 
Bugüne kadar Ereğli’nin bu şekilde yönetildiğini, kavga, baskı ve şantajlarla halkın sindirilmeye çalışıldığını belirten vatandaşlar, “30 Mart Ereğli için önemli bir tarih. Ereğli halkı eline geçen bu fırsatı iyi değerlendirmeli” dediler.
  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL