Spor

KIZLAR GİDİYOR..!

2015 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın 13-17 Haziran günleri arasında yapılacak müsabakalarla başlayacağı bildirildi. Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açımlamada, 105 takımın katılacağı 20 ayrı grupta, Karadeniz Ereğli Belediye Spor..

KIZLAR GİDİYOR..!

DSC_0539

2015 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın 13-17 Haziran günleri arasında yapılacak müsabakalarla başlayacağı bildirildi.
Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açımlamada, 105 takımın katılacağı 20 ayrı grupta, Karadeniz Ereğli Belediye Spor Bayan Futbol Takımı 20 gruptan biri olan Kocaeli Grubu’nda, Ereğli’yi temsil edeceği belirtildi.
Ereğli Belediye Spor Bayan Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Nejat Bakan, takımın çok iyi hazırladıklarını belirterek şunları kaydetti:
“Kızlarımız bu gruba 1 aylık bir hazırlık döneminden sonra Ereğli’yi en iyi şekilde temsil etmek için hazırlandı. 13 Haziran 2015 Cumartesi günü saat 13.00’te ilk maçımızı Sakarya ile Kocaeli Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda oynayacağız. Amacımız Ereğli’yi en iyi şekilde temsil ederek bu gruptan çıkarak finale kadar gitmek.”
Ereğli takımı, Kocaeli Grubunda; Zonguldak Gençlik Merkezi Spor, Kocaeli Gölcük Harbiş Spor, Kocaeli Karşıyaka Koleji, Sakarya Bayan Futbol ve Ovacık Gençlik ve Spor ile mücadele edecek.

Öte yandan Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarının sonucunda gruplarını birinci sırada tamamlayan takımlar bir üst tura çıkmaya hak kazanacak.
Bir üst turda takımlar kura ile 5’er takımlı 4 grup halinde mücadele edecek. Bu aşamada gruplarını ilk iki sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale kalma hakkı elde edecek.
Çeyrek final ve sonrasında oynanacak maçlar tek maç eleme usulünde gerçekleştirilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL