Genel Siyaset Tüm Manşetler

KİNCİ OY VERMEM

AKP Tanıtım Medya’dan yapılan yazılı açıklamada, Emekliler Derneği, Kaptaşlılar Derneği’ne yapılan ziyaretlerle ilgili şu açıklama yapıldı. AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe..

KİNCİ OY VERMEM

bu-adam-kinci-oy-vermem_1

AKP Tanıtım Medya’dan yapılan yazılı açıklamada, Emekliler Derneği, Kaptaşlılar Derneği’ne yapılan ziyaretlerle ilgili şu açıklama yapıldı.

AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarının yanı sıra  İlçe Teşkilatı’nın Gençlik ve Kadın kolları üyelerinin de katılımı ile  Tüm İşçi Emeklileri Derneği Kdz.Ereğli Şubesini ziyaret etti.

Ziyarete dernek Başkanı Mehmet Akdeniz ve Başkan Yardımcısı Necati Vurgun’un konuşmaları damga vurdu.

Mevcut Belediye Başkanını kast eden ve  “Ereğli’nin kurtuluşu bu adamın gitmesine bağlı.” diyen Dernek Başkanı Akdeniz, “Bu adam kinci, oy vermem, verdirmem de.”derken Dernek Başkan Yardımcısı Necati Vurgun’da “Abdullah Öcalan  adaylığını koysa yine bu adama  oy vermem, tam bir f……. Ereğli’nin kurtuluşu bu adamın gitmesine bağlı.”ifadelerini kullandı.                                                                          

Uysal’da ziyaretteki konuşmasında, “Bizler göreve hazırız. Güzel intibalar alıyoruz. İnsanlar yüksek sesle konuşmaya başladı. Ereğli’de değişim zamanı geldi.”dedi.  

Uysal, ziyaretin ardından, Katlı Otopark’ı ziyaret etti, Garaj taksi ziyaretinde de şoför esnafının sorunlarını dinledi. 

KAPTAŞ DEĞİŞİMDEN YANA !.

“BİZİM ADAY ‘GAPDAŞLI’ ADAY “

AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, gün içindeki seçim çalışmalarına Kaptaş ve Çevre Köyleri Kültürünü Yayma Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret ederek başladı.

Uysal’a ziyaretlerde AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarının yanı sıra İlçe Teşkilatı’nın Gençlik ve Kadın kolları üyeleri de eşlik etti.

Kaptaş ve Çevre Köyleri Kültürünü Yayma,  Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nevzat Yüksel, ziyarette yaptığı konuşmada, Uysal’ın adaylığı ile AK Pati’ye renk kattığını belirterek, “Doktorluk görevinizde olduğu gibi seçildiğiniz taktirde Belediye Başkanı iken de başımız sıkıştığında  size gelebileceğimizi, kapınızı çalabileceğimizi  biliyoruz. Siz topluma hayat veren insansınız. Halk sizi seviyor.”dedi.

“MEMLEKETTE ADAM KITLIĞI MI VAR?..”

Yüksel’in  “Bize her yer Kaptaş” sözü ziyarette gülüşmelere neden olurken, “Ben değişimden yanayım. Şahsen liderlerin 2 dönem çalışması görev yapması, gerektiğinde de bırakması gerektiğine inanıyorum. Ne yani, 2 dönemden sonra 3-4 dönem aday olmak ne demek. Adam kıtlığı mı var yani? ” ifadeleri de dikkat çekti.  

Ziyarette kısa birer konuşma yapan AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal ve İlçe Başkanı Fatih Çakır’da, Ereğli’de değişimin şart olduğuna vurgu yaptı.

İlgili Galeri

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL