Spor

ÇAYCUMA’YA TİRİBÜN

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Çaycuma sentetik sahasına tribün yapım işi için  ihale gerçekleştirdi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde yapılan ihale’ye  toplam 6 firma katıldı. İl..

ÇAYCUMA’YA TİRİBÜN

Caycuma_sahasina_tribun_yapilacak-1

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Çaycuma sentetik sahasına tribün yapım işi için  ihale gerçekleştirdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde yapılan ihale’ye  toplam 6 firma katıldı. İl Müdürü Uğur Akdeniz’in başkanlığını yaptığı komisyon  firmaların teklifini aldı ve uygun olup olmadıklarına baktı. Teklifleri alan komisyon yapacağı incelemeden sonra sonuçu açıklayacak. Konu hakkında bilgi veren  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz, şunları söyledi;”2014 yatırım programımızda olan Çaycuma  sentetik sahaya tribün yapım işini  ihalesini gerçekleştirdik. Çaycuma sentetik sahamıza  üstü kapalı 600 seyirci kapasiteli  tribün yapacağız. İhale bugün gerçekleştirildi. 6 firma katıldı. Komisyonumuz teklifleri aldı. İkinci etap çalışmalarında  teklifleri inceleyecekler. İncelemenin ardından ihaleyi kazanacak olan firmaya belli olacak. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra en kısa zamanda tribün yapım işine başlanacak. Böylelikle şehrimize bir tesis daha kazandırmış olacağım. Ben spor camiasına hayırlı olmasını temennisinde bulunuyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL