Genel Gündem Tüm Manşetler

KEPEZ MUHTARI KONUŞTU

Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan, iddialara açıklık getirdi. Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan, ‘Kepez halkının eylem hazırlığı içinde olduğuna’ yönelik çıkan haberlere açıklama getirdi.  Açıklamasında ‘eylem hazırlığı’ olmadığını belirten Kepez Mahallesi..

KEPEZ MUHTARI KONUŞTU

8778_baky

Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan, iddialara açıklık getirdi.

Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan, ‘Kepez halkının eylem hazırlığı içinde olduğuna’ yönelik çıkan haberlere açıklama getirdi. 

Açıklamasında ‘eylem hazırlığı’ olmadığını belirten Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan; “Söz konusu kavşağın açılması için Sayın Milletvekilimiz Prof. Dr. Ercan Candan ve Sayın Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal, karayolları Genel Müdürlüğü yetkilileri ile gerekli görüşmeleri yapmışlardır. Saygıdeğer halkımız hiç endişe etmesin. Burada mağduriyet söz konusu olmayacaktır”, dedi.

Karaarslan açıklamasına şu şekilde devam etti.

“İlgili trafik yönetmeliği gereği iki döner kavşağı arasında 1750 metre olması gerekmektedir. Bu yüzden istediğimiz alana kavşak yapılması, mevzuata aykırılık taşımaktadır. Ama bu durum bu alana kavşak yapılmayacağı anlamına gelmemektedir. Sayın vekilimiz ve belediye başkanımız ile birlikte Kepez halkının mağduriyetini gidermek için gerekli görüşmeler yapılmıştır. Çalışmalar tamamlandığında bu alana kavşak yapılacaktır. Değerli Kepez halkının bu konudaki hassasiyetimizi bilmesini isterim. Halkımızı mağdur etmemek için elimizden geleni yapıyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL