Genel Gündem Tüm Manşetler

İŞÇİLERE SAHİP ÇIKTI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, HEMA’da çalışan işçilere sahip çıktı. 20 işçinin işten çıkarılması talimatını veren Hattat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hattat ile telefon ile görüşen..

İŞÇİLERE SAHİP ÇIKTI

8780_2

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, HEMA’da çalışan işçilere sahip çıktı.

20 işçinin işten çıkarılması talimatını veren Hattat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hattat ile telefon ile görüşen Candan, geçici süre ile işçilerin çıkartılmasını engelledi. Candan, kalıcı çözüm için Enerji Bakanı ile görüşecek!..

Konuyla ilgili Ankara’dan yapılan basın açıklaması şöyle:   

GMİS Genel Başkanı Eyüp ALABAŞ, GMİS Armutçuk Şube Başkanı İsa MUTLU ve HEMA’ya ait Kandilli Kömür işletmesinde çalışan 15 işçimiz, AK Parti Zonguldak Milletvekili Sayın Prof. Dr.Ercan CANDAN’ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ettiler.

Başkanlarımız ve işçilerimiz yaşanan gelişmeleri vekilimize ileterek, işçi çıkarılmasının durdurulması konusunda destek istediler. Sayın vekilimiz Hattat Holding sahibi Mehmet HATTAT beyle yaptığı görüşme sonucunda; işçilerin çıkarılmasının durdurulduğunu, kalıcı çözümün sağlanması için Enerji Bakanımıza konuyu ivedilikle taşıyacağını bildirdiler. Başkanlarımız ve işçilerimiz sayın vekilimize teşekkür ettiler ve memnuniyetlerini ifade ettiler.

YORUMLAR (1)

  1. emrah diyorki:

    Bu haberlere bile sayın vekilin aleyhine yorum yapan akıl yoksunları sizleri Allaha havale ediyoruz..size çalışan adam yaramaz size fabrika üstüne fabrika kuran trilyonluklar yarar..

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL