Spor

KONGRE TARİHİ BELİRLENDİ..!

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Zonguldakspor’un Olağan Genel Kurulu 27 Haziran Cumartesi günü Kulüp Binası’nda gerçekleştirilecek. Mevcut Başkan Süleyman Caner’in yeniden aday olacağı genel kurulda, yönetimde sürpriz isimler yer alacak…

KONGRE TARİHİ BELİRLENDİ..!

49924_zong1

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Zonguldakspor’un Olağan Genel Kurulu 27 Haziran Cumartesi günü Kulüp Binası’nda gerçekleştirilecek. Mevcut Başkan Süleyman Caner’in yeniden aday olacağı genel kurulda, yönetimde sürpriz isimler yer alacak.

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Zonguldakspor’un Olağan Genel Kurulu 27 Haziran Cumartesi günü yapılacağı açıklandı. Kulüp Binası’nda yapılacak Genel Kurulu 12.00’da başlayacak.

Açıklamada, bu toplantıda çoğunluğun sağlanamaması halinde kongrenin 4 Temmuz’da aynı yer ve saatte gerçekleştirileceği ifade edildi.

Kırmızı-lacivertli Kulüp Başkanı Süleyman Caner geçtiğimiz günlerde yönetim kurulunu toplayarak, olağan genel kurulun tarihini belirledi.

Sezon biter bitmez olağan genel kurul için çalışmalarını başlatan Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner,  kongrede tüzük tadilatına gidileceğini açıkladı. Başkan Caner, kongrede tüzük tadilatı ile 31 olan mevcut yönetim sayısını aşağıya çekileceğini güçlü bir yönetim oluşturmak için çalıştıklarını dile getirdi.

YÖNETİM SAYISI 31’DEN AŞAĞIYA DÜŞÜYOR

Yeni sezonda çalışmaları öncesi Genel Kurulu yapacaklarına değinen Başkan Caner, “Yönetim kurulu ile birlikte aldığımız kararla 27 haziran Cumartesi günü olağan genel kurul yapacağız. Güçlü bir yönetim ile şampiyonluk hedefliyoruz. Tüzük tadilatı yaparak yönetim sayısını indireceğiz. Transferde nokta isimleri kadromuza katacağız. Teknik Direktör Cahit Terzi’nin raporu doğrultusunda hareket ediyoruz. Hocamızın görüştüğü oyuncular var. Maddi sıkıntılarımızı da çözüme kavuşturduğumuz takdirde oyuncularla anlaşacağız. Elimizi çabuk tutarak bu hafta içinde hocamızın istediği oyuncuları kadromuza katacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL