Spor

KEMAL DEMİR AÇIKLADI

Futbol İl Temsilcisi Kemal Demir, “İkinci Amatör Küme’den Birinci Amatör Küme’ye 5 takım çıktı” dedi. Futbol İl Temsilcisi Kemal Demir, Zonguldak’ta ikinci Amatör küme’den birinci Amatör küme’ye 5 takımın çıktığını..

KEMAL DEMİR AÇIKLADI

KEMAL-DEMİR-AÇIKLADI

Futbol İl Temsilcisi Kemal Demir, “İkinci Amatör Küme’den Birinci Amatör Küme’ye 5 takım çıktı” dedi.

Futbol İl Temsilcisi Kemal Demir, Zonguldak’ta ikinci Amatör küme’den birinci Amatör küme’ye 5 takımın çıktığını söyledi.
Birinci Amatör küme’ye çıkan takımlar arasında Türkalisspor’un da bulunduğunu belirten Futbol İl Temsilcisi Kemal Demir, şunları söyledi:

26 AĞUSTOS’TA TOPLANTI YAPILACAK..

“Türkalispor’un itirazı son toplantıda kabul edildi ve Türkalispor, Nebioğlu kaçak oyuncu oynattığı için Play-Of’un şampiyonu oldu ve birinci Amatör küme’ye çıkmaya hak kazandı.
Birinci Amatör Kümeye 5 takım çıktı. Terakkispor, Zonguldak Belediye, Muslu Belediye, Güneşli Belediye ve Son olarak ta Türkalispor olmak üzere toplam 5 takım Birinci Amatör küme’ye çıkmış oldu. Sanıyorum Ağustos’un son haftası veya Eylül’ün ilk haftası Birinci Amatör ve Süper Amatör Ligi başlayacak. Ama kesin tarih; 26 Ağustos’ta kulüp temsilcileriyle birlikte toplantı yapılacak ve Birinci Amatör ile Süper Amatör Lig’in başlama tarihleri belirlenecek”
(Haber/Ercan Demir)

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL