Spor

KDZ ERĞELİSPOR’DA İSTİFA

Kdz Ereğlispor Teknik Sorumlusu Antrenör İsmail Yalçın görevinden istifa etti. İstifası ile ilgili olarak açıklama yapan Yalçın, Ereğlispor’un önünü açmak için istifa ettiğini söyledi. Yazılı olarak yaptığı açıklamasında İsmail Yalçın..

KDZ ERĞELİSPOR’DA İSTİFA

ismail yalçın istifa haber

Kdz Ereğlispor Teknik Sorumlusu Antrenör İsmail Yalçın görevinden istifa etti. İstifası ile ilgili olarak açıklama yapan Yalçın, Ereğlispor’un önünü açmak için istifa ettiğini söyledi. Yazılı olarak yaptığı açıklamasında İsmail Yalçın şunları söyledi.

‘25 Temmuz 2010 tarihi itibari ile göreve başladığım Kdz. Ereğlispor A Takım Teknik Sorumlusu olarak bana tevdi edilen görevimi bu dört yılın sonunda bana hedef olarak gösterilen ve yüklenen misyonumu layığı ile tamamladım. Göreve başladığımda Kdz Ereğlispor camiasına bir söz vermiştim. Bu söz neydi? Kulübün daha kurumsal yapıya kavuşması, spor ahlakı ile bölgede herkesin takdir ettiği bir kulüp olması ve kulüpte olan erkek A takımını bir üst lige yani BAL Ligine çıkartmaktı. Verdiğim sözü yerine getirmenin gurur ve heyecanını yaşıyorum. Bunları yaşamama fırsat veren çok değerli Kdz Ereğli Yönetim Kurulu Başkanı Halil Posbıyık ve Yönetim Kurulu üyelerine, spor camiasına, futbolcularıma, yardımcı hocalarıma, masörüme, malzemecimize, kulüp müdürüne, aşçımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca, bu dört yıl boyunca bize destek olan veya olmayan tüm vatandaşlarımıza, basın mensuplarına spor adamlarına teşekkür ederim. Artık Kdz Ereğlispor bir üst ligdedir. Kdz Ereğlispor camiası bundan sonra daha yukarılarda yer almayı hak eden bir spor kulübüne sahip çıkmalıdır. Hedeflerimiz daha büyük olmalıdır. Kdz Ereğlispor 3.lide, 2.lide oynamayı fazlasıyla hak etmektedir. Bu arada 3.lige çıkan Zonguldak Kömürspor takımına başarılar dilerim. Yönetimi ve Sayın Cahit Terzi hocamı ve tüm teknik heyeti, futbolcuları canı gönülden tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim. 17 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleşecek olan Kdz Ereğlispor olağanüstü genel kurulunda oluşacak yeni yönetime de yeni görevlerinde başarılar dilerim. 2013-2014 futbol sezonu süper amatör ligde şampiyon olmamız sebebi ile her ne kadar takımını ve teknik ekibimizi tebrik etmekten imtina eden Sn. Belediye Başkanımıza da ben ve oyuncularım adına kendisine teşekkür ederiz. Misyonunu layığı ile tamamlamış bir hoca olarak yeni yönetim ve Kdz Ereğli’deki sporu geleceği için önlerini açmak adına 4 yıldır başarı ile yönettiğim görevimden bugün itibari ile istifa ettiğimi tüm spor kamuoyu ile paylaşıyorum.’

ismail yalçın istifa

Kdz Ereğlispor Kız Futbol Takımı Antrenörü Faruk Varlık’ın da istifa edeceği edinilen bilgiler arasında yer alıyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL