Genel Spor

SİZCE KİM OLMALI?

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak her yıl düzenlemiş olduğumuz ve bu yıl 5.cisini düzenleyeceğimiz ‘Yılın Futbolcusu’ anketimiz başlamıştır.  Her yıl olduğu gibi bu yılda Süper Amatör Ligde mücadele eden takımlardan birer..

SİZCE KİM OLMALI?

YILIN FUTBOLCUSU ANKET

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak her yıl düzenlemiş olduğumuz ve bu yıl 5.cisini düzenleyeceğimiz ‘Yılın Futbolcusu’ anketimiz başlamıştır. 

Her yıl olduğu gibi bu yılda Süper Amatör Ligde mücadele eden takımlardan birer aday ile düzenlediğimiz anketimizde yılın futbolcusunu seçiyoruz. 

Siz değerli okuyucularımızın oyları ile belirlenecek olan yılın futbolcusu’nun ödülünü bu yılda Türkiye’nin yakından tanıdığı ve tabiri caizse ‘futbolun duayeni’ olarak adlandırılan bir isim tarafından takdim edilecektir. Geniş kapsamlı yapılacak olan yılın futbolcusu ödül törenine spor camiasından tanıdık birçok ismin katılması bekleniyor. Çeşitli hediyelerle de ödüllendirilecek olan yılın futbolcusu seçilebilmek için yarışacak adayları kısaca tanıyalım. 

Serkan Kurt (Kdz Ereğlispor):Kdz Ereğlispor bu sene Bölgesel Amatör Lige yükseldi. Elbette birçok ismin emeği olduğu gibi başarılar bireysel değil, takım ruhundan gelir. Ancak öyle bir isim vardı ki sessiz sedasız gizli kahraman rolünü oynadı. 90 dakika formasının aşkına oynadığı gibi bireysel saha içi becerileri ile de taraftarına futbol resitali izletti. Genç yaşına rağmen kendisinden beklenenin daha fazlasını sunan Serkan Kurt Kdz Ereğlispor’un adayı olarak anketimizde yer alıyor.

Cemre Demirhan (Alaplı Belediyespor):Daha öncede aday olduğu yılın futbolcusu anketimizde birincilikte kazanmış olan Cemre bu yılda izleyenlere ‘bu futbol bu fizikten mi çıkıyor’ dedirtti. Makaslama Cemre diye de futbol camiasında nam salan Cemre Demirhan Alaplı Belediyespor’un vazgeçilmezleri arasında yer aldı. Cemre zaman zaman yaşadığı sakatlıklar yüzünden yürekleri ağıza getirse de birçok futbol takımının transfer listesinde yer alıyor. Alaplı Belediyespor’un zor adamı olarak tanımladıkları oyuncusu Cemre Demirhan adaylarımız arasında kendisine yeniden yer buluyor.

Bartu Gültekin (Devlet Hastanesispor):Erdemirspor alt yapısında dünyaya geldi diyebiliriz. Futbolu ve futbolculuğu orada öğrendi. Ama bir patlama yaşaması gerekiyordu. İçinde tanımlanamaz bir enerji taşıyordu. Patlamaya hazır bir yanardağ gibiydi. Bunu ilk fark eden Antrenör İlker Bozkurt oldu. Devlet Hastanesispor’da yeniden doğdum mesajı veren Bartu, ‘futbol öyle değil, böyle oynanır’ dercesine mücadelesi, hırsı ile izleyenleri kendine hayran bıraktı. Takımda herkesin emeği olduğu gibi Bartu’nun da mücadelesi belki de bugün Devlet Hastanesispor’a 2014-2015 futbol sezonunda Süper Amatör Ligde mücadele şansı tanıdı diyebiliriz.

Serment Semiz (Gümelispor):Henüz daha 1997 doğumlu. Fakat boyundan büyük işlere imza atıyor. Futbolu ile bu çocuğu daha önce neden keşfedememişiz dedirtiyor. Futbola oda Erdemirspor’da başlayanlardan. Ancak yine Erdemirspor’un azizliğine uğrayanlardan. Dönemin Gümelispor Antrenörü Murat Korkmaz tarafından keşfedilerek kadrosunda görmek istediği Serment genç talkımlarda gösterdiği performansı ile kendi A takımında dahi vazgeçilmezler arasında yer aldı. Etrafınca ‘konuşma sıkıntısı var’ diyerek espri yapanlara Serment ‘ben işimi sessiz sedasız yapar giderim’ mesajı vererek cevaplandırıyor. Mevkiinde neredeyse parmakla gösterilen, futbolu ve idman sadakati ile antrenörlerin arayıpta bulamadığı isim olan Serment Semiz Gümelispor’un adayı olarak anketimizde yer almaya hak kazanan isimlerden oldu.

Birbirinden değerli 4 adayımızın şunu bilmesini isteriz. Sizler Gerçek Ereğli Gazetesinin ‘Yılın Futbolcusu’ anketinden aday gösterilerek zaten farkınızı ortaya koymuş oldunuz. Ama kural gereği mutlaka bir kişinin birinci olacağı aşikârdır. Ancak bilmenizi isteriz ki sizler bölgemizde futbolu ile gençlere örnek isimlersiniz.

Sevgili Gerçek Ereğli Gazetesi okuyucuları; birbirinden değerli adaylarımızın içinden desteklediğinizin adayın isminin anketin yan tarafında bulunan kutucuğu işaretleyerek ‘oy ver’ butonuna basarak oyunuzu kullanabilirsiniz. Siz değerli okuyucularımızın oyları ile belirlenecek olan ‘Yılın Futbolcusu’ anketimizin birincisini gazetemizin destekleri ile Spor Toto Süper Lig takımlarından bir kaçında değerlendirilmeye alınarak takip ettireceğimizi bilmenizi isteriz.

Oylarınızı sitemizde ana sayfadan sağ alt köşedeki anket bölümümüzden kullanabilirsiniz.  

 

Not: Anketimiz 18 Mayıs Pazar günü saat 24.00’da sona erecektir. 

YORUMLAR (4)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL