Spor

‘KAYA’ GİBİLER MAŞALLAH

Karadeniz Ereğlispor U-15 takımı kolay kolay elde edilemeyecek bir başarıya imza atı.  Antrenör İsmail Kaya yönetimindeki U-15 Futbol Takımı Zonguldak İl Birincisi olarak katıldığı Batı Karadeniz Eleme gruplarından şampiyon olarak..

‘KAYA’ GİBİLER MAŞALLAH

İSMAİL ASLANLARI

Karadeniz Ereğlispor U-15 takımı kolay kolay elde edilemeyecek bir başarıya imza atı. 

Antrenör İsmail Kaya yönetimindeki U-15 Futbol Takımı Zonguldak İl Birincisi olarak katıldığı Batı Karadeniz Eleme gruplarından şampiyon olarak çıktı. 

Bulunduğu grupta Samsun Kadıköy’ü 3-1 mağlup eden Kdz Ereğlispor, Sinop Ayancık ile 1-1 berabere kalmasına rağmen son maçta farkını konuşturdu ve Karabük Ovacıkspor’u 3-2 mağlup ederek gurubunu lider olarak tamamladı.

Alınan bu sonuçların ardından İsmail’in aslanları U-15 liginde Türkiye Şampiyonası 2. kademe müsabakalarına kalarak Türkiye’deki son 20 takım arasında yer aldı. İsmail’in aslanları şayet karşılaşacağı ilk takımı elerse U-15 Ligi Türkiye Şampiyonası Çeyrek Finalisti ünvanına sahip olacak. Kolay elde edilemeyecek bir başarıya imza atan İsmail Kaya ve aslanları daha yüksek bir derece elde edebilmek için tüm hazırlıklarını devam ettiriyor. Gerçek Ereğli Gazetesi olarak U-15 takımının sorumlusu İsmail Kaya ve futbolcularını kutluyor, başarılarının devamını temenni ediyoruz. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL