Spor

KAYA GİBİ ANTRENÖR

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak sezona damga vuran ve başarıları ile örnek teşkil eden isimleri gün yüzüne çıkartmaya sosyal sorumluluk nezdinde devam ediyoruz.  Siz değerli okuyucularımızın oyları ve yorumları ile ‘Yılın Futbolcusu, Yılın..

KAYA GİBİ ANTRENÖR

ALT YAPI ANTRENÖRÜ İSMAİL KAYA

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak sezona damga vuran ve başarıları ile örnek teşkil eden isimleri gün yüzüne çıkartmaya sosyal sorumluluk nezdinde devam ediyoruz. 

Siz değerli okuyucularımızın oyları ve yorumları ile ‘Yılın Futbolcusu, Yılın Başkanı, Yılın Kalecisi’ni seçtik. Şimdi ise alt yapıda yaptıkları ile bölgemizin göğsümüzü kabartan, ve U-16 Liginde Türkiye’de son 20’ye kalan Kdz Ereğlispor Alt Yapı Antrenörü İsmail Kaya ‘Yılın Alt Yapı Antrenörü’ oldu. 

Gerçek Ereğli olarak alt yapılarda gösterdiği başarı nedeni ile ‘Yılın Alt Yapı Antrenörü’ seçtiğimiz İsmail Kaya’yı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz. 

Yılın Alt Yapı Antrenörü İsmail Kaya’ya ödülü önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan gecemizde yapılacaktır. 

YORUMLAR (2)

  1. FUTBOLCU diyorki:

    İSMAİL KAYA SENİ KUTLARIM AMA BELEDİYESPOR HAKKINI YER ÇÜNKÜ ŞİMDİ BELEDİYEDE HOCALIK DEĞİL SİAYSET İŞLİYOR ÖYLE OLMASA ÖMER DURAK VE DEMİRİN BELEDİYESPOR ALT YAPISINDA NE İŞİ VAR

  2. antrenör67 diyorki:

    ismail kaya hazır adamlarla baba annemde şampiyonaya gider sen ne zmana sıfırdan takım kurdunda şampiyon oldun kaleci antrenörüsün kalecilerinin hepsi kova nasıl bir tezatlık bu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL