Spor

YELKENCİLER SEZONA MERHABA DEDİ

Kdz.Ereğli Yelken İhtisas Kulübü’nde minik yelkenciler sezonu açtı. Yelken İhtisas Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Metin Akman, 2013-2014 eğitim ve öğretim yılının sonra ermesinin ardından yelken spor faaliyetlerinin başladığını açıkladı. Akman..

YELKENCİLER SEZONA MERHABA DEDİ
yelkenciler-sezonu-acti
Kdz.Ereğli Yelken İhtisas Kulübü’nde minik yelkenciler sezonu açtı. Yelken İhtisas Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Metin Akman, 2013-2014 eğitim ve öğretim yılının sonra ermesinin ardından yelken spor faaliyetlerinin başladığını açıkladı.

Akman konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Bu yılda yeni yelkenci adaylarına yetişmesi  için 1. kademe Yelken Antrenörleri Talat Çerçioğlu ve Yağız Günaydın nezaretinde Optimist (7-12 yaş) Rüzgar sörfü (12 Yaş üzeri), laser (15 yaş üzeri) eğitimler verilmektedir. Eğitimlere olan ilgi çok yoğun olmakla birlikte imkanlar dahilinde her genç sporcu adayının talebini karşılamaya çalışmaktayız. Her geçen yıl Yelken ve su sporlarına olan ilgiden çok mutlu olduğumuzu, bu ilginin gelecekte Ereğli’ye getireceğimiz yeni kupaların, madalyaların habercisi olduğunu da  belirtmek isteriz. Bu spora katkı sağlayan başta Spor İl Müdürümüz Uğur Akdeniz ve şube müdürlerimize, Ereğli Yelken İhtisas yönetim kurulu üyesi dostlarıma ve sporcu velilerimize teşekkür ederim”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL