Genel Gündem Tüm Manşetler

JANDARMA BİLGİLENDİRİYOR..!

Valilik koordinatörlüğünde İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen proje kapsamında hırsızlık, dolandırıcılık ve pat pat tabir edilen tarım aracının yol açtığı kazalara ilişkin broşürler Mehmetçik tarafından dağıtılıyor. Karadeniz Ereğli İlçe Jandarma Komutanlığında görevli ekipler, ev..

JANDARMA BİLGİLENDİRİYOR..!

1130-677695-1425393950

Valilik koordinatörlüğünde İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen proje kapsamında hırsızlık, dolandırıcılık ve pat pat tabir edilen tarım aracının yol açtığı kazalara ilişkin broşürler Mehmetçik tarafından dağıtılıyor.

Karadeniz Ereğli İlçe Jandarma Komutanlığında görevli ekipler, ev ve işyerlerine hazırlanan broşürleri teslim etti.

Ereğli-Ormanlı karayolu Delihakkı mevkisinde ev ve işyerlerindeki vatandaşlar ile birebir görüşen ekipler duyarlı ve dikkatli olunması uyarısında bulundu.

Karadeniz Ereğli İlçe Jandarma Komutanlığından konuya ilişkin yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde yaptığı analizlerde evden hırsızlık olaylarını önlemek, Ereğli ve Alaplı ilçeleri ağırlıklı olmak üzere kullanılan can ve mal kayıplarına neden olan patpatlar, telefonla dolandırıcılık olayları, vatandaşların mağdur olmasını engellemek ve farkındalık yaratmak maksadı ile komşu güvenliği projelerini olmak üzere toplam 3 projeyi hayata geçirdi”

JANDARMA TEK TEK KAPILARI ÇALDI….JANDARMA TEK TEK KAPILARI ÇALDI….JANDARMA TEK TEK KAPILARI ÇALDI….JANDARMA TEK TEK KAPILARI ÇALDI….JANDARMA TEK TEK KAPILARI ÇALDI….JANDARMA TEK TEK KAPILARI ÇALDI….JANDARMA TEK TEK KAPILARI ÇALDI….JANDARMA TEK TEK KAPILARI ÇALDI….JANDARMA TEK TEK KAPILARI ÇALDI….JANDARMA TEK TEK KAPILARI ÇALDI….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL