Genel Gündem Tüm Manşetler

İŞ ÜZERİNDE YAKALANDILAR

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde jandarma ekipleri baskın yaptıkları bir evde bir kişiyi sahte rakı üretimi yaparken yakaladı. Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde jandarma ekipleri baskın yaptıkları bir evde bir kişiyi sahte rakı üretimi..

İŞ ÜZERİNDE YAKALANDILAR

Basliksiz_11_jpg14_11_2014_14_39_06881446

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde jandarma ekipleri baskın yaptıkları bir evde bir kişiyi sahte rakı üretimi yaparken yakaladı.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde jandarma ekipleri baskın yaptıkları bir evde bir kişiyi sahte rakı üretimi yaparken yakaladı.

Kdz. Ereğli İlçe Jandarma Komutanlığı timleri Aydınlar Köyü’nde sahte rakı üretimi yaptığı iddia edilen Suat B.(50) isimli kişinin evine baskın düzenledi. Savcılıktan alınan arama kararı ile eve gelen jandarma ekipleri evin içerisine girdiklerinde 10’larca bidon ve kurulan düzenek ile rakı üretimi yapıldığını tespit etti. Evin heryerinde arama yapan jandarma ekipleri yatak odası haricindeki diğer odalarda bazı düzeneklerle sahte rakı üretimi yapıldığını gördü. Ev sahibi Suat B. Jandarma ekiplerine rakıyı nasıl ürettiğini anlatırken, rakıları satmak için değil içmek için yaptığını iddia etti.

Jandarma ekipleri yaptıkları operasyonda ele geçirdiği 50 adet plastik bidon içerisindeki rakı hammaddesi, düzeneğe ve ruhsatlı av tüfeğine el koydu.

Sahte rakı ürettiği iddiası ile göz altına alınan Suat B.’nin bu gün savcılığa sevk edilmesi bekleniyor.

 

Haber: Vedat Kılıç

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL