Genel Gündem Tüm Manşetler

TANYILDIZ KELEBEK HİZMETE GİRDİ

Kdz. Ereğli ilçesinde Gıda sektörü ile faaliyete başlayan Tanyıldız Grup, daha sonra adım attığı mobilya sektöründe Doğtaş’ın ardından şimdi de Ereğli’ye Kelebek Mobilya markasını getirdi. Kelebek Mobilya Mağazası’nın açılışı bu..

TANYILDIZ KELEBEK HİZMETE GİRDİ

Basliksiz_13_jpg14_11_2014_17_06_56881446

Kdz. Ereğli ilçesinde Gıda sektörü ile faaliyete başlayan Tanyıldız Grup, daha sonra adım attığı mobilya sektöründe Doğtaş’ın ardından şimdi de Ereğli’ye Kelebek Mobilya markasını getirdi. Kelebek Mobilya Mağazası’nın açılışı bu gün düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

Kdz. Ereğli ilçesinde Gıda sektörü ile faaliyete başlayan Tanyıldız Grup, daha sonra adım attığı mobilya sektöründe Doğtaş’ın ardından şimdi de Ereğli’ye Kelebek Mobilya markasını getirdi. Kelebek Mobilya Mağazası’nın açılışı bu gün düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli ilçesinde gıda ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren Tanyıldız Grup ilçede yeni bir mağaza açtı.
Kdz. Ereğli Devrek Yolayrımı mevkisine Türkiye’nin en ünlü mobilya markalarından biri olan Kelebek Mobilya’yı getiren Tanyıldız Grup mağazalarına bir yenisini daha ekledi.

Bu gün saat 14.30’da gerçekleşen Kelebek Mobilya Mağazası’nın açılışına Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, TSO Başkanı Yaşar Tetiker, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Şoförler, Otomobilciler ve Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker ve daha bir çok davetli katıldı.

Tanyıldız Şirketler Grubu adına konuşan Tasin Tanyıldız mutluluğu ve heyecanı bir arada yaşadıkları bir güne kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti. Tanyıldız konuşmasında “Türkiye’nin en köklü mobilya markası olan Kelebek sektöre birçok ilki taşıyan tasarımlara yön veren her zaman bir adım ötede olan öncü bir kuruluş olmuştur. Türkiye’nin ilk kurumsal ve 80 yıldır mobilya markası olmanın gururunu bugünde yaşıyoruz. Her zevke uygun tasarım anlayışı görsel ve şık modelleriyle evlerimizde yıllardır başköşeyi almıştır. Yılların eskitemediği bir marka olan Kelebek’in yeni yüzünü bugün siz Ereğlililere tanıtmak ne mutlu ki bize nasip oldu. İnanıyoruz ki sektörün yıldızı markamızın öncü olma niteliğini hiçbir zaman elinden bırakmayacak ve sizlerin beğenilerini kazanmaya devam edecektir. Gittikçe büyüyen Kelebek ailesine katıldığımız bu mutlu günde açılışımıza katılmanızdan dolayı sizlere tekrar teşekkür ederim” dedi.

Kelebek Mağazaları Satış direktörü Serdar Sorfük bu yıl kuruluşlarının 80. Yılını kutladıklarını ve 80.yılda Kdz. Ereğli’ye 80. Mağazayı açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Kelebek Mobilya’nın 1935 yılında Atatürk’ün emriyle uçak kanatlarına kontrplak üretimi için kurulmuş bir marka olduğunu ve daha sonra mobilya üretime başladıklarını ifade etti.Sorfük konuşmasında “Kelebek Mobilya Türkiye’de Türk halkının hatta dünyada insanlığa hizmet verir bir marka haline geldi. Bugün 80. Yılını kutladığımız Kelebek’in ne mutlu ki 80. Mağazasını Kdz. Ereğli’de açıyoruz. Şu anda 80. Satış noktamız ve 46 mutfak mağazamızla hizmet vermekteyiz. Kısa zamanda birçok önemli projeyi hayata geçirdik, tasarımlarımızla da çok sayıda ödüller kazandık. Tüketicilerimizin gönüllerini hep fethettik. 80. Yaşımızı kutlamaya hazırlanırken halen genç sevilen bir marka olmaktan kıvanç duyuyoruz. Değerli dostlarım tüm Türkiye’de yurt dışında yaygınlaşan satış ağımızla büyümeye devam ediyoruz. Hizmet ve ürün kalitemizi yatırımcılarımızla beraber yükseltiyoruz. Her geçen gün ailemize yeni bir üye katılıyor. Her hafta bir satış noktamızı Türkiye’de değerli tüketicilerimizin hizmetine açıyoruz. Bu yıl şu anda 8. Mağazamızı açarken bu yılsonunda 94 satış noktasına ulaşmış olacağız. 2015 yılında da 120 satış noktası 80 mutfak satış noktası ile toplam 200 noktada tüketicilerimize hizmet vereceğiz. Sektörün en hızlı büyüyen mobilya markası olmaktan da gurur duyuyor ve sizlerle bunu paylaşmaktan onur duyuyorum” dedi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal ise ilçeye yeni bir istihdam alanı daha kazandırmalarından dolayı Tanyıldız ailesine teşekkür etti. Mağazanın Ereğli’ye hayırlı olmasını dileyen Uysal konuşmasında şunları söyledi; “Bir belediye başkanı sadece şunu ister şehirde her açılan dükkan istihdam, üretim, katkı demektir. Bu katkılarından dolayı bu ticaret yerini açan arkadaşlarımı kutluyorum. Başarılar diliyorum. Hepsine bol kazançlar diliyorum. Allah Ereğli’mize halkımıza hayırlı uğurlu olsun diyorum. Kendilerini sizlerin huzurunda tekrar tebrik ediyorum. Kendilerini bu cesaretlerinden ve girişimciliğinden dolayı şehrimize katkı vereceklerinden dolayı kutluyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”

Yapılan konuşmaların ardından Kelebek Mobilya Mağazası’nın açılışını Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, TSO Başkanı Yaşar Tetiker, Kelebek Mağazaları Satış Direktörü Serdar Sorfük ve Tanyıldız Şirketler Grubu Direktörü Tahsin Tanyıldız birlikte yaptı. Açılış sonrası davetliler mağazaya girerek çok sayıda mobilya çeşidinin yer aldığı mağazayı gezdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL