logo

İLK KUTLAMA ONLARDAN GELDİ…

Gerçek Ereğli Gazetesi tarafından düzenlenen ‘EREĞLİ’DE YILIN FUTBOLCUSU’ anketini kazanan Eren Aydoğan’a ilk kutlamalar Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Kemal Demir, Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç ve Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri ve Ereğli Temsilcisi Fikri Kayacan’dan geldi. 

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Kemal Demir ‘öncelikle gazetenizi şu yaşamakta olduğumuz sıkıntılı süreçte yaptığı etkinlik için kutlarım. Ereğli’de yılın futbolcusu anketini kazanan futbolcu genç kardeşimiz Eren Aydoğan’ı yürekten kutlarım. Futbol yaşantısında kendisine başarılar dilerim’ dedi.

Zonguldak Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç ‘futbolu çok özlediğimiz şu dönemde yaptığınız çalışma bir nebze olsun bizleri tebessüm ettirebildiği için gazetenizi kutlarım. Ereğli’de yılın futbolcusu anketini kazanan kardeşimiz Eren Aydoğan’ı tebrik ediyorum. Camiada güzel bir iz bıraktığı oylara yansımış. Bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar dilerim. Ama şu süreçte evde kalmayı da unutmasın’ dedi. 

Zonguldak Amatör Spor kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri ve Ereğli Temsilcisi Fikri Kayacan ‘Eren Aydoğan tanıdığımız, izlediğimiz bir kardeşimiz. Futbolu, mücadelesi ve karakteri örnek oyunculardandır. Ereğli’de yılın futbolcusu anketini kazanmış. Ben o ankette yarışan tüm kardeşlerimi kutluyorum. Yarıştan birinci çıkan Eren kardeşimize de hayatında başarılar diliyorum. Gazetenizi de ayrıca kutlarım’ dedi. 

Cumaspor Başkanı Cengiz Çelik, Neyren Gökçelerspor Başkanı Erol Durgut, Kilimli Belediyespor Antrenörü Serkan Bankoğlu, Ereğli Belediyespor Alt Yapı Antrenörleri Ercan Yaman, Şaban Kuzu ve Günal Taşdemir’de  Eren Aydoğan’ı kutlayan isimler arasında yer aldı. 

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

İLK KUTLAMA ONLARDAN GELDİ…” için 1 yorum

  1. O : diyor ki:

    Haber yapacak malzeme çıkartıyorsun kendine Kaan kocaman,bu adam ne yaptı da oraya aday oldu? İyi izleyen zaten oranın sahibini bilir,oraya yakışan tek isim Kubilay Topçu’dur.

bahis siteleri Betboo giriş