Genel Spor

İL MÜDÜRÜNDEN DESTEK

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürü Uğur Akdeniz Karadeniz Ereğli’de Beyçayırı Sahasında Zonguldak Ereğlispor’u ziyaret etti. Karadeniz Ereğli İkinci Amatör Kümede mücadele eden Zonguldak Ereğlispor idman öncesi Zonguldak Gençlik..

İL MÜDÜRÜNDEN DESTEK

1

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürü Uğur Akdeniz Karadeniz Ereğli’de Beyçayırı Sahasında Zonguldak Ereğlispor’u ziyaret etti.

Karadeniz Ereğli İkinci Amatör Kümede mücadele eden Zonguldak Ereğlispor idman öncesi Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürü Uğur Akdeniz tarafından ziyaret edildi.

Gerçekleşen ziyarette gençlerle bir süre sohbet eden Gençlik İl Spor Müdürü Uğur Akdeniz ‘Zonguldak Ereğlispor’u özellikle ziyaret etmek istedim. Daha 2 aylık bir takım olmalarına karşın 70’in üzerinde sporcu ile hem alt yapıda hem A takım düzeyinde mücadele ediyorlar. Üstelik daha önceden lisanslı olmayan gençleri spora kazandırmış olmaları bizleri mutlu ediyor. Futbol anlamında hiç tecrübesi olmayan oyuncularla bulundukları ligde liderler ve şampiyon olma yolunda ilerliyorlar. Bu şampiyonluğun en önemli unsuru takımın tamamen gençlerden oluşmasıdır. Ben şampiyon olduklarında gençler şampiyon olmuş diyeceğim. Gençlere sahip çıkan ve onlara önderlik yapıp kötü alışkanlıklardan uzak tutan Zonguldak Ereğlispor Başkanını ve antrenörünü kutluyorum. Daha öncede belirttiğim gibi daha önce hiç lisanslı olmayan 70 oyuncuyu spora kazandırıp, spor yaptırdıkları için İl Spor Müdürü olarak mutluluk duyuyorum. İnşallah hedefledikleri şampiyonluğa ulaşırlar’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Zonguldak Ereğlispor Başkanı Kaan Kocaman ise ‘değerli İl Spor Müdürümüz Uğur Akdeniz’e bizleri idmanımız öncesi ziyaret etmiş olmasından dolayı çok teşekkür ederim. Spora ve sporcuya verdiği önemi ortaya koyan Uğur Bey bu jesti ile bizleri onurlandırmıştır. Şampiyonluk yolunda yanımızda olduğunu görmek ve gençlere verdiğimiz önemi takdir etmesi de bizlere ayrı bir gurur yaşatmıştır’ dedi.

Zonguldak Ereğlispor Antrenörü Murat Korkmaz ise ‘Zonguldak İl Spor Müdürümüz Uğur Akdeniz gerçekten Zonguldak için bir şanstır. Bugün gençlerin yanında onlara bir müdür gibi değil, bir ağabey gibi yaklaşarak mütevaziliğini ve işine verdiği önemi ortaya koymaktadır. Kulüp olarak her zaman gençlerle hedefe gitmeyi önemsedik. Şampiyonluk arzumuz 7-8 ay yatan gençlik istemiyor olmamızdandır. Allah bu çıktığımız yolda muvaffak kılar inşallah’ dedi.

Yapılan ziyaret sonrası Zonguldak Ereğlispor oyuncuları Beyçayırı Sahası konusundaki sıkıntılarını İl Müdürü Uğur Akdeniz ile paylaştılar. 

2

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL