Genel Gündem Tüm Manşetler

ISLAH ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Kdz. Ereğli Belediyesi bir süre önce başladığı dere ıslah çalışmalarını sürdürüyor. İlk olarak Çavdarlı Mevkiinde tamamlanan, daha sonra hava şartları nedeniyle ara verilen çalışmalar Pençes deresi mevkiinde yeniden başladı. Kdz…

ISLAH ÇALIŞMALARI BAŞLADI

DSC_0337

Kdz. Ereğli Belediyesi bir süre önce başladığı dere ıslah çalışmalarını sürdürüyor. İlk olarak Çavdarlı Mevkiinde tamamlanan, daha sonra hava şartları nedeniyle ara verilen çalışmalar Pençes deresi mevkiinde yeniden başladı.

Kdz. Ereğli Belediyesi’nce Çavdarlı mevkiinden başlanarak tamamlanan, daha sonra hava şartları nedeniyle ara verilen dere ıslah çalışmaları Pençes Deresi’nde yeniden başladı. 

Gün içinde Temizlik İşleri, Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nün belediye makine parkı desteğiyle birlikte yaptığı çalışmaları Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Başel, Temizlik İşleri Müdürü Sezgin Okumuş ile birlikte inceledi.

İlk çalışmamızı Çavdarlı Mevkii’nde yapmıştık. Söz konusu bölgede çalışmaların bitmesi ile birlikte hava şartları nedeniyle devam edemediğimiz çalışmalar yeniden başladı. “ diyen Başel, “ Pençes deresindeki çalışmaları kısa süre içinde bitireceğiz. Çalışmalarımız daha sonra Kabasakal, Kışla ve Topçalı derelerinde devam edecek. “ dedi.

DSC_0343

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL