Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

İKİ SEVİLEN ADAM YANYANA..!

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, AK Parti ve CHP ile kurulacak bir koalisyonda, daha verimli çalışabileceklerini söyledi. Milletvekili Demirtaş, Ereğli Belediyesi’ne giderek Başkan Hüseyin Uysal’a nezaket ziyaretinde bulundu. DEMİRTAŞ: EĞER..

İKİ SEVİLEN ADAM YANYANA..!

DSC_0118

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, AK Parti ve CHP ile kurulacak bir koalisyonda, daha verimli çalışabileceklerini söyledi.

Milletvekili Demirtaş, Ereğli Belediyesi’ne giderek Başkan Hüseyin Uysal’a nezaket ziyaretinde bulundu.

DEMİRTAŞ: EĞER BİR KOALİSYON ORTAKLIĞI ORTAYA ÇIKARSA
Demirtaş, ziyarette yaptığı konuşmada, ülkenin bir numaralı gündem maddesi ‘koalisyona’ ilişkin değerlendirmede bulundu. CHP olarak sorumluluk almaya hazır olduklarının kaydeden Ünal Demirtaş, ülke genelinde yaşanan son olayları da işaret ederek şöyle konuştu:

“Biz, sadece Ereğli’nin ve Zonguldak’ın değil ülkenin sorunlarıyla da ilgilenmek durumundayız. Biliyorsunuz CHP olarak koalisyon çalışmalarını AK Parti ile yürütüyoruz. Bir sorumluluk aldık. Bu sorumluluk noktasında da eğer bir koalisyon ortaklığı ortaya çıkarsa daha verimli bir çalışma ortamı yakalayabileceğimizi umuyorum.”

UYSAL’A DESTEK SÖZÜ
Yerel konularda da konuşan CHP’li Demirtaş, ilçe ve bölge yararına yapılan her çalışmada Başkan Uysal’a destek vermeye hazır olduklarını ifade etti. Demirtaş, sözlerini şu cümlelerle sürdürdü:

“Ereğli’nin yılladır süre gelen bir ekonomik krizi var ve büyük problemleri var. Sizde seçilen bir belediye başkanı olarak bir buçuk yıldır bu sorunların çözümü noktasında gayret sarf ediyorsunuz. Biz de halkımızın teveccühüyle yeni seçilen bir milletvekiliyiz. Dolayısıyla biz de artık sorumluluk taşıyan bir milletvekili olarak bu sorunların çözümü noktasında elimizi taşın altına koyacağız. İnanıyorum ki bu süreci de sizinle birlikte götüreceğiz. Her ne kadar partilerimiz ayrı olsa da neticede amacımız Ereğli’ye, Zonguldak’a ve ülkemize hizmet etmek. Ben bu noktada da CHP milletvekili olarak sizin yaptığınız Ereğli’nin ve Ereğli halkının yararına olan her türlü çalışmaya destek vermeye hazır olduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum.”

UYSAL: İNŞALLAH KOALİSYON ÇALIŞMALARI BİTER
Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirttiği konuşmasında, kişi ve kurumların uyumuna dikkat çekerek, “bizler her zaman söylüyoruz. Kişi ve kurumlar ne kadar uyumlu olurlarsa o yöre o kadar daha çok kalkınır. Biz her zaman birlik beraberlik içerisinde çalışmaya gayret göstereceğiz. Bizler Ereğli ve bölgemiz için çalışıyoruz. Ben de sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Biran önce de inşallah koalisyon çalışmaları biter ve ülkemiz için hayırlısı neyse o olur” diye konuştu.

Demirtaş ziyaretine, CHP Ereğli İlçe Teşkilatı yöneticileri ile bazı Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL