Genel Spor Tüm Manşetler

HER ŞEY BEYÇAYIRI İÇİN

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Porf. Dr. Ercan Candan TBMM’de Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman ve Ereğli Kepezspor Genel Kaptanı Levent Özçelik’i ağırladı. TBMM kulisinde yapılan görüşmede Zonguldak Milletvekili..

HER ŞEY BEYÇAYIRI İÇİN

ERCAN CANDAN ZİYARET

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Porf. Dr. Ercan Candan TBMM’de Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman ve Ereğli Kepezspor Genel Kaptanı Levent Özçelik’i ağırladı.

TBMM kulisinde yapılan görüşmede Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan Beyçayırı Sahasının suni çiminin değişimi hakkında bilgiler verdi. Spor kulüplerinin gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için önemli bir yeri olduğunu belirten Candan, gereken desteklerin amatör spora verileceğine inandığını söyledi. Gerçekleşen ziyarette Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman ‘Zonguldak Milletvekilimiz Ercan Candan beyfendinin samimiyetine her zaman inanıyoruz. Beyçayırı Sahasının suni çiminin değiştirilmesinin hızlanması konusunda kendisinden istekte bulunduk. Ereğli’de herkes bilir ki Beyçayırı Sahası amatör futbolun kalbidir. Beyçayırı Sahasına bir çivi çakan kişi yüzlerce aile ve gençlerin hayır duasını alır’ dedi. Daha sonra objektiflere poz veren Milletvekili Ercan Candan misafirleri ile bir süre sohbet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL