Genel Gündem Tüm Manşetler

HENÜZ 19 YAŞINDAYDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde arkadaşları ile dolaşırken aniden fenalaşan 19 yaşında ki genç hayatını kaybetti. Pazartesi günü Üniversite kaydını yaptırmak için Edirne’ye gitmek için gün sayan gencin ölümü aile fertlerini göz..

HENÜZ 19 YAŞINDAYDI

Basliksiz_5_jpg31_08_2014_05_19_29881446

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde arkadaşları ile dolaşırken aniden fenalaşan 19 yaşında ki genç hayatını kaybetti. Pazartesi günü Üniversite kaydını yaptırmak için Edirne’ye gitmek için gün sayan gencin ölümü aile fertlerini göz yaşlarına boğdu.

Olay 23.30 sularında İlçeye bağlı Bağlık mahallesi Zirve kent sitesinde meydana geldi. İddiaya göre akşam saatlerinde 2 arkadaşı ile birlikte mahallede dolaşan 19 yaşında ki Mertcan Yılmaz, arkadaşları ile birlikte koşmaya başladığında aniden rahatsızlanarak yere yığıldı. Arkadaşlarının sağlık ekiplerine haber vermesi ile kısa sürede olay yerine gelen özel hastane ambulansı, Mertcan Yılmaz’ın kalbinin durması üzerine kalp masajı yaptı. Yeniden hayata döndürülen Mertcan, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Acı haber alan aile fertleri hastaneye akın etti. Göz yaşlarına boğulan Yılmaz ailesi ve yakınları, Mertcan’ın cenazesini Ereğli Belediyesi Cenaze aracına alarak Devlet hastanesine götürdü. Burada savcılık tarafından yapılan incelemenin ardından Mertcan Yılmaz’ın cenazesi kesin ölüm sebebi için  Ankara Adli Tıp kurumuna gönderildi. Anne Yasemin Baba Ayhan Yılmaz ise ayakta durmakta güçlük çekerken  yakınlarının yardımı ile hastaneden ayrıldı.  Genç yaşta hayatını kaybeden Mertcan Yılmaz’ın kalp rahatsızı olduğu öğrenildi.

PAZARTESİ ÜNİVERSİTEYE KAYIT OLACAKTI

Genç yaşta hayatını kaybeden Mertcan Yılmaz’ın Pazartesi günü Trakya üniversitesi İşletme bölümü için Edirne’ye gideceği ve burada kayıt işlemlerini yaptırmak için bugün ailesi ile birlikte Edirne’ye gitmek için hazırlık yaptığı öğrenildi.

Polis olayla ilgili tahkikatı sürdürüyor.

CHA-Sinan Kabtepe

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL