Spor

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele eden Kdz. Ereğli Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Eflatun beyazlılar yeni sezon öncesi ilk hazırlık maçını, Sakaryaspor ile oynayacak. Karadeniz Ereğli Belediyespor Bayan Futbol Takımı yeni sezon..

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

foto2

Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele eden Kdz. Ereğli Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Eflatun beyazlılar yeni sezon öncesi ilk hazırlık maçını, Sakaryaspor ile oynayacak.

Karadeniz Ereğli Belediyespor Bayan Futbol Takımı yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenör Necat Bakan ve Yardımcı Antrenör Tunç Asker Güder yönetiminde gün içinde Beyçayırı Stadı’nda çalışan eflatun beyazlılar, yeni sezon öncesi ilk hazırlık maçını Sakaryaspor Bayan takımı ile oynayacak. Pazar günü Beyçayırı Stadında oynanacak karşılaşma saat 14.00’te başlayacak.

Antrenör Necat Bakan yeni sezon öncesi yaptığı açıklamada, “27 kişilik oyuncu kadrosu ile hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Pazar günü saat 14.00’te Beyçayırı Stadı’nda Sakaryaspor ile hazırlık maçı yapacağız. Henüz resmi olarak açıklanmamasına rağmen 27-28 Eylül tarihlerinde başlaması beklenen lige en iyi şekilde hazırlanıyoruz. “dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL