Genel Gündem Tüm Manşetler

HAYDAAAAA..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçe Belediyesi’nce, Muhtarlar Derneği’ne yeni mekan temini çalışmaları yürütüldüğü öğrenildi. Edinilen bilgilere göre, Belediye başkanı Hüseyin Uysal’ın talimatıyla, Çınaraltı mevkisinde “Sevgi Çemberi” olarak bilinen mekanda Muhtarlar Derneği Başkanı..

HAYDAAAAA..!

yer-begeniyorlar-srjeo

Zonguldak’ın Ereğli İlçe Belediyesi’nce, Muhtarlar Derneği’ne yeni mekan temini çalışmaları yürütüldüğü öğrenildi.
Edinilen bilgilere göre, Belediye başkanı Hüseyin Uysal’ın talimatıyla, Çınaraltı mevkisinde “Sevgi Çemberi” olarak bilinen mekanda Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç ile yönetimi incelemelerde bulundu.
Kurumu daha da büyütmeyi amaçlayan Kılıç’ın, tavsiye edilen yerin güzel olduğunu, daha geniş bir mekan bulunmaması halinde buraya yerleşebilecekleri öğrenildi.

Kaynak: Hakimiyet

Haber Yorum

Sahil bandında bulunan, Ereğli’nin ender güzelliklere sahip olan ve daha önce Sevgi Çemberi olarak kullanılan binanın Ereğli Muhtarlar Derneğine verilecek olması dedikoduları da beraberinde getirdi. Ereğli’de vatandaşlar buranın zamanla kahvehaneye dönüşmesinden tereddüt ediyor. Böylesine güzide bir mekanın sosyal sorumluluk projeleri kapsamında değerlendirilmesi gerektiğine inanan vatandaşlar muhtarların bu mekanı zamanla çay çorba içilen ehli keyif davranılacak bir mekan haline getireceğini düşünüyor. Ereğli halkı bu konuda Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın daha temkinli davranmasından yana…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL