Spor Tüm Manşetler

BEYÇAYIRI DENETLENDİ..!

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz tadilatta olan Beyçayırı Sahasını denetledi.  Geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılarak suni çim değişimi için çalışmalarına başlanan Beyçayırı Sahası İl Gençlik ve Spor Müdürü..

BEYÇAYIRI DENETLENDİ..!

1

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz tadilatta olan Beyçayırı Sahasını denetledi. 

Geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılarak suni çim değişimi için çalışmalarına başlanan Beyçayırı Sahası İl Gençlik ve Spor Müdürü Ahmet Karayılmaz tarafından denetlendi. Yapılan denetlemelere İl Müdürünün daveti üzerine Kdz Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay’da eşlik etti. Kdz Ereğli Belediyesi ve Zonguldak İl Gençlik ve Spor Müdürülüğü ile istişare halinde yapılacak olan düzenlemeler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. 

Suni çiminin değişimi devam eden stad için Karayılmaz, bazı eksiklerin giderilmesinde belediyeden destek istedi. Sahanın hemen yan tarafında bulunan soyunma odalarının önüne sahadan çıkan suni çimlerin serilmesini isteyen Karayılmaz’a Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay gereken desteğin verileceğini söyledi. Stadın bir çok alanında tadilat çalışmalarının yapılacağını belirten Ahmet Karayılmaz, protokol tribününde de çalışmalar yapılacağını sözlerine ekledi. Kız takımı ve diğer amatör takımların bulunduğu soyunma odasının üstüne ikinci bir kat vurulması ve benzeri çalışmalar için Karayılmaz, proje hazırlayacağını izah etti. 

Gerçekleşen denetimde ise Kdz Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay’da ‘biz belediye olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ortak çalışmalarımızı her alanda sürdüreceğiz. Şahsen biz sadece Kdz Ereğli Belediyespor’u düşünmüyoruz. Zira biz her zaman sıkıntılarımızı kendimiz giderebiliriz. Ancak diğer amatör takımlarımızı da düşünmek zorundayız. İnşallah saha kısa sürede bitecek ve stadın tadilat çalışmaları da tamamlanacaktır. İl Müdürümüz Ahmet Bey bu husustaki hassasiyetini de ortaya koyuyor. Belediye olarak bizde gerekeni yapacağız’ dedi. 

Yapılan bu denetim ve fikir alış verişinin ardından Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, Kdz Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, Kdz Ereğli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Tesisler Amiri Hüseyin Sevimli, Kdz Ereğli Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Olcay Ural ve Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman, Zonguldak Ereğli Spor’un önünde günün fotoğrafını çektirdiler. 

2 3

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL