Spor

GÜNEŞLİ YIKILDI !

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Küme müsabakalarından Gümelispor – Güneşli Belediyespor karşılaşması Beyçayırı Sahasında oynandı.  İki takımda karşılaşmaya temkinli başladı. Karşılıklı ataklarla devam eden maçın ilk yarısı 0-0 sona erdi. İkinci..

GÜNEŞLİ YIKILDI !

gümeli guneslı kapak

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Küme müsabakalarından Gümelispor – Güneşli Belediyespor karşılaşması Beyçayırı Sahasında oynandı. 

İki takımda karşılaşmaya temkinli başladı. Karşılıklı ataklarla devam eden maçın ilk yarısı 0-0 sona erdi. İkinci yarı bireysel hatalar yapan Güneşli Belediyespor 58. dakikada Gümelisporlu Efkan’ın golüne engel olamadı. Golden sonra baskıyı arttıran Güneşli Belediyespor bir türlü istediği golü bulamayınca 82. dakikada penaltıya sebebiyet verdi. Penaltıyı Gümelisporlu Kamil gole çevirince skor 2-0 oldu. Oyundan iyice düşen Güneşli Belediyespor karşısında Gümelispor 3. golü 84. dakikada Erdi ile bularak maçın skorunu tayin etti. 

Günün bir diğer karşılaşmasında ise Gülüç Belediyespor  Eleşlerspor’u Erdemir Sahasında 1-0 mağlup etti. Alınan sonucun ardından Gülüç Belediyespor puanını 6 yaparken Eleşlerspor ise 0 puanda kaldı. 

YORUMLAR (2)

  1. Çaylioğlu Gençlik diyorki:

    siz hiç merak etmeyin beyler siz futboldan ne anlarsınız güneşlispor kadar su lıgde fedakaar bir takım varmıdır acaba maddı sıkıntılar cekıyor bu takım arkalarında hiç bir destekcileri yok diger takımlar gibi zengin iş adamları yok oyuncusundan hocasına yonetıcısıne baskanınan baskan yardımcısına kadar herkes futbol için spor için mücadele ediyortabi oralardan sallamak atıp tutmak basıt bu takım daha oturmadı ilk defa beraber oynayan bir kadroya sahip azıcık delikanlı olunda cıkın trubune futbol izleyin cekirdeğinizi kolanızı almayı untmayın anca oralardan sallarsınız siz ben inanıyorum kı güneslispor bu imkanlara ragmen ligde iyi işler yapacaktir yolunuz bahtınız acık olsun yürekli güneslispor çaylıoglu gençleri kimse bizi yıldıramaz yıldramayacaktaaaa….

  2. Gümelili diyorki:

    Maçı 90 dakika seğrettim gümelispor kadrosuna Ali emreyi katmakla en olumlu hareketi yapmış ilerde tek koşan adam Ali emreydi ilk maçı olmasına rağmen çok beğendim bu takım oturursa çok iyi şeyler yapar bence şampiyonluğa aday bir takım ortada ise kamil mücadeleci en geride ise Efkanın maşallahı vardı gümelisporu tebrik ediyorum başarıların devamını dilerim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL