Spor

AKINSPOR 3 PUANIN SAHİBİ OLDU

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Küme’de 3. hafta karşılaşmaları Akınspor – Neyren Gökçelerspor arasında oynanan maçla devam etti. Beyçayırı Sahasında oynanan karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 sona erdi. İkinci yarıya hızlı başlayan..

AKINSPOR 3 PUANIN SAHİBİ OLDU

akınspor güneşli

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Küme’de 3. hafta karşılaşmaları Akınspor – Neyren Gökçelerspor arasında oynanan maçla devam etti.

Beyçayırı Sahasında oynanan karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 sona erdi. İkinci yarıya hızlı başlayan taraf Güneşli Belediyespor olsa da 67. dakikada golü bulan taraf Akınspor oldu. Golden sonra oyundan düşen Güneşli Belediyespor karşısında istediği futbolu rahatça sergileyen Akınspor, 72. dakikada Saffet ile skoru 2-0 yaptı. Bu skorun rehavetine kapılan Akınspor 85. dakikada Ferit’in golüne engel olamadı. 2-1’den sonra maçta gergin dakikalar baş gösterdi. 90. dakikada Akınsporlu Osman Maçın Hakemi Şenol Kösekahya tarafından kırmızı kart ile ihraç edildi. 90+2’de Neyren Gökçelersporlu Metin’de kırmızı kart görünce iki takım sahada 10 kişi kaldı. Karşılaşma sona erdi derken 90+3’de Akınsporlu İlker’de kırmızı kart ile ihraç edilince Akınspor maçı 9 kişi tamamlamak zorunda kaldı. Alınan bu sonucun ardından Akınspor puanını 9 yaparken Neyren Gökçelerspor ise 3 puanda kaldı.

Maç sonunda spor otoriteleri ise Neyren Gökçelerspor mağlubiyetinin yedek kulübesinde taraftara ve takımın hocası, yöneticisinin karşısında oyuncuların oturma şekli Akınspor ile kıyaslandığında haklı mağlubiyet olduğu öngörüsü oluştu. ‘Futbolda ciddiyet ve saygı isteyen bir spor dalıdır’ yorumları yapıldı. 

3

4

YORUMLAR (2)

  1. kışlalı diyorki:

    osman yazganın maçtan değil atılması liglerden ihraç edilmesi lazım adam maçtan çıkarken yaptıkları ile akınspora zarar veriyor hocasına zarar veriyor en az 5 maç alırsa akıllanır belkide kendini dev aynasında görmeyi bırakıp efendilik yapıp kıüçüklerine örnek olması gerekmez mi

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL