Spor

GÜMELİ SPOR SALONUNA KAVUŞUYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gümeli Beldesine yapılan spor salonunun  kaba inşaatı tamamlanmak üzere.
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz, tesisler Şube Müdürü Ayhan Taşkın   ile birlikte Alaplı..

GÜMELİ SPOR SALONUNA KAVUŞUYOR

GUMELI_SPOR_SALONUNA_KAVUSUYOR-salon

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gümeli Beldesine yapılan spor salonunun  kaba inşaatı tamamlanmak üzere.
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz, tesisler Şube Müdürü Ayhan Taşkın   ile birlikte Alaplı İlçesine bağlı Gümeli Beldesine giderek  incelemelerde bulundular. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından beldede yapımım  devam eten Spor Salonu İnşaatını inceleyen Akdeniz, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı.
Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam’ında hazır bulunduğu incelemeler sırasında bir açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Uğur Akdeniz, şu bilgileri verdi.”Gümeli Beldesine Bakanlığımız tarafından yaptırılan Spor Salonu İnşaatı  hızla devam ediyor. Beldemizde ve Beldenizin etrafındaki köylerde  yaşayan vatandaşlarımız bu tesisten yararlanabilecekler. Ben bu salonun buraya yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İlimize bir tesis daha kazandırıyoruz. Okullarımızdaki öğrencilerimiz de bu tesisten yararlanacaklar. Salonun hizmete girmesi ile birlikte bu bölgedeki büyük bir eksiklik giderilecektir”
Belediye Başkanı Ahmet Saydam ise şunları söyledi:”Beldemize böyle bir tesis ilk kez yapılıyor. Beldemizin nüfusu kız aylarında 2200 civarında. Yaz aylarında ise bu rakam 5000 kişiye aşıyor.Burada yaşayan insanların böyle bir kapalı tesise ihtiyacı vardı.Beldemize yapılan spor salonu çok amaçlı olduğu için  birçok ihtiyacımızı karşılayacaktır. Halkımız da  bu tesisin tamamlanmasını bir an önce bekliyor. Ben bu tesisin buraya kazandırılmasında emeği geçen  herkese teşekkür ediyorum.”
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesisler şube Müdürü Ayhan Taşkın ise şunları söyledi; “Salonun yapılmasına yaklaşık 9 ay önce başlandı. Kaba inşaatı bitmek üzere. Önümüzde  daha 2-3 ay gibi bir süre var. Bu süre içinde tamamlanıp hizmete girecektir.İnşallah kısa bir süre içinde tamamlanacak ve hizmete girecek. Beldemize hayırlı olsun” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL