Genel Spor

GERÇEK SPOR ÇARPICI İDDİALAR İLE BAŞLADI

Kısa bir süre önce yayın hayatına son veren ERT Televizyonunda yayınlanan Gerçek Spor programı 2014-2015 futbol sezonunda siz değerli Gerçek Ereğli okuyucuları için yeniden başladı.  Gerçek Spor Programının ilk bölümünde..

GERÇEK SPOR ÇARPICI İDDİALAR İLE BAŞLADI

gerçek spor programı ilk bölüm

Kısa bir süre önce yayın hayatına son veren ERT Televizyonunda yayınlanan Gerçek Spor programı 2014-2015 futbol sezonunda siz değerli Gerçek Ereğli okuyucuları için yeniden başladı. 

Gerçek Spor Programının ilk bölümünde Devlet Hastanesispor olarak bilinen ancak kısa bir süre sonra Ereğli Kepezspor adını alacak olan takımın Genel Kaptanı Levent Özçelik konuk oldu. Yorumcu Ali Ünlü ile birlikte Moderatörümüz Kaan Kocaman’ın yönetiminde yapılan programda Kepezspor Genel Kaptanı Levent Özçelik çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

‘Eğer 2014-2015 futbol sezonunda Süper Amatör Küme 26-27 Eylül tarihinde başlamaz ise takımı ligden çekeceğiz’ diyen Özçelik, yayında Yorumcu Ali Ünlü ile uzun süreli tartıştı. Takımı hakkında bilgiler veren Özçelik yapılan ve yapılacak olan transferlere de açıklık getirdi. 

Yorumcu Ali Ünlü, Levent Özçelik’i yeni ‘fenomen’ ilan ederek Necat Bakan ve İsmail Yalçın’ı dahi geçtiğini söyledi. Bu sözün üzerine Levent Özçelik Ali Ünlü’yü eleştiri yağmuruna tuttu. 

Bunun gibi gündem yaratacak bir çok iddialar ve daha fazlası için programın tamamını videolarımızdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR (6)

 1. hoca diyorki:

  kepezspor yaptıgı transferle hücüm hattı çok iyi olmuş ama defans hattının bu lig için yeterli olmadıgı görüşündeyim hücüm oyuncuların süper amatördeki bütün takımlara koy rahat oynar başta şaban olmak üzere imam bartu hayri sergen süper transferler..

 2. ALAPLILI diyorki:

  ALİ ÜNLÜ KISKANÇLIĞINDAN ÖLÜYORSUN DEĞİL Mİ. ADAMLAR İMAMI ALDI KALECİ ORHANI ALDI. AKÇAKOCAYA ADAM VERDİNİZ TARIK YAZICI SİZ KONGRE YAPANA KADAR TAKIMIN İÇİNİ BOŞALTIR SİZDE DÜŞMEMEYE OYNARSINIZ

 3. cemaat diyorki:

  bu kepezspor muhabbeti amma sıktı yakında patlar görürsünüz imamı almakla bu işler olmuyor imamla şampiyon olunsaydı camilerde hoca kalmazdı 🙂

 4. futbolcu67 diyorki:

  şunca yıldrı futbol oynarım ve hayatımda ilk kez bir konuda ali ünlüye katılıyorum necat bakan kız takımını sus payı aldı. her yerde ahkam kesıyordu a takım benım işim spor kamuoyu benı ıstıyor dıye ne oldu necat kız takımını sus payı olarak alınca sesin kesildi. ama gerçi sende haklısın kimin arabası gıcırarsa ona binersin sen şimdi uysal sonra boşver sal… senın politikan bu

 5. belediyesporlu topçun diyorki:

  gözünüzü seveyim artık şu ereğli futbolunun yıllarca bir arpa boyu yol gidememesinin aktörleri halil posbıyık ve ismail yalçını konu dahi etmeyin. siz onları eleştirmek için dahi konuşsanız onlar kendilerini nimetten sayarak biz birşey yapmışız ki eleştiriliyoruz diyorlar. evet yaptınız haklısınız. yıllarca futbolu oyuncak gibi elinizde oynadınız ismail yalçın bey. o kadar yüreğin varsa o kadar hcaı hoca geçiniyorsan yüreğin yetseydide bayatsporu diplomasız adama bıraktırmasaydın. hani sporun abisi ayağında takılıyordun. ne oldu bayatı hocasız adamın alması demek seinin gibi hoca geçinenlerin ve dedikodudan baska birşey bılmeyenlerın yüzündeki karadır. ama sizde yüz var mı varsada kararmasından sıkılırmısınız onu allah bilir.

 6. devleçi diyorki:

  ilker bozkurta takım vermek ilker ile bonus olarak kemali yasini kazanmak demek. ali ünlünün dediği gibi ilker ve kabinesi cuk diye oturmuş. ilker at oynatabileceği bir takım ister her zaman kemalı 40 yaşında sahaya sürmeyede utanmaz

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL